تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Rym 9000 – PC

Rym 9000 یک shmup عمودی است که در آن شما از طریق 5 سطح اقدام متمرکز برای رسیدن به ماه مبارزه کنید و گنج Rym 9000 را پیدا کنید؛ یک آثار افسانه ای که توسط تمدن باستانی ترک شده است، در ماه برای ماهیت یک نسل از خلبانان برای پیدا کردن و “چرخاندن دنیای وارونه” را به خاک سپرده است. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Sonoshee یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Rym.9000.center

مشخصات بازی Rym 9000:نام بازی :Rym 9000پلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2018شرکت سازنده :Sonosheeمنتشر کننده :Sonosheeسبک بازی :اکشن، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Rym 9000

لینک دانلود