تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی آنلاین Smite Season 8 آپدیت 29 اردیبهشت 1400

به روز رسانی :

1400/02/29 نسخه Smite Season 8 Update 19 May 2021- Steam اضافه شد .

Smite

در این بازی , پلیرها در قالب اساطیر و خدایان باستان به مبارزه با یکدیگر پرداخته و قدرت و تکنیک های خود را در هنگام مبارزات به رخ سایر رقبا می کشند . این بازی دارای حالات و ویژگی های بسیاری است که با محبوب ترین آن یعنی حالت Conquest آغاز می کنیم . در بازی Smite بازیکنان به دو تیم تقسیم می شوند که بین سه تا پنج بازیکن نفرات هر گروه را تشکیل می دهد . در ابتدا تمامی بازیکنان از یک نقطه مشخص با نام fountain بازی را آغاز می کنند . در همان ابتدا مقداری طلا به هر بازیکن تعلق می گیرد و این اجازه به آنها داده می شود تا وسایل و موارد مورد نیاز خود را خریداری کنند . از پاداش هایی که در طول مسیر بازی به دست خواهید آورد نیز می توانید در بهبود توانایی های شخصیت مورد نظر خود استفاده نمایید . هدف هر تیم , در واقع نابودی تاسیسات و سپرهای دفاعی طرف مقابل است تا بازی را به نفع خود به پایان رسانند . در

بازی Smite

استراتژی حرف اول را می زند زیرا یک حرکت اشتباه و حمله بدون توانایی کافی باعث خواهد شد برای همیشه تمامی امکانات و یاران خود را از دست دهید . کاراکترهای موجود در بازی شباهت بسیاری به شخصیت های بازی های پرطرفداری مانند League of Legend و DotA دارند . بیش از 64 شخصیت مختلف با توانایی های متفاوت و منحصر به فرد در بازی وجود دارد . بازی این اجازه را به پلیرها نمی دهد تا بتوانند دو فرد در یک گروه از شخصیت های یکسان استفاده کنند . هر کاراکتر دارای یک حمله عمومی و چهار جادو با اثرات مختلف از جمله میزان آسیب ، اهرم کنترل ، میزان ضربه و بسیاری دیگر است . تمامی این جادوها به مرور و با پشت سر گذاشتن مراحل مختلف تکمیل و بهبود پیدا خواهد کرد . حداکثر سطح قابل به دست آوردن , 20 است و دست پیدا کردن به سطوح بالاتر اصلا کار آسانی نیست . بازی از 5 حالت Practice برای آشنایی پلیر با محیط بازی و نحوه کنترل شخصیت ها , Normal , Co-Op , League و Custom تشکیل شده است . بازی کامپیوتر Smite یکی از بازی های سبک اکشن , تحت شبکه و آنلاین است که توسط Hi-Rez Studios طراحی و ساخته شده و در سال 2014 توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC به بازار عرضه شده است . جالب است بدانید این بازی توانسته است از Metacritic متای 84 از 100 را کسب کند . پیشنهاد می کنم این بازی را از دست ندهید .
نام: Smite
حجم فایل: 22.4 گیگابایت
شرکت سازنده: smitegame
تاریخ انتشار: 2014
امتیاز استیم: 9
ورژن: v16.03.2021
نسخه: Steam Backup
آپدیت: 28 اسفند 99 ( 18 مارس 2021 )
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: Steam Backup
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Smite Season 8 - Steam

Join the millions of SMITE players competing in the free-to-play Battleground of the Gods! SMITE is the multiplayer online battle arena for players of every skill level. With a growing roster of more than 90 Gods, SMITE features recognizable icons from global mythology. Launch lightning bolts as Zeus, assassinate from the shadows as Loki, or charge into battle as the mighty Monkey King, Sun Wukong.

لینک دانلود