تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود بازی آنلاین Smite v6.5.5418.13 نسخه SteamBackup

به روز رسانی :

1398/02/16 نسخه Smitev6.5.5418.13 اضافه شد .

در این بازی , پلیرها در قالب اساطیر و خدایان باستان به مبارزه با یکدیگر پرداخته و قدرت و تکنیک های خود را در هنگام مبارزات به رخ سایر رقبا می کشند . این بازی دارای حالات و ویژگی های بسیاری است که با محبوب ترین آن یعنی حالت Conquest آغاز می کنیم . در این بازی , بازیکنان به دو تیم تقسیم می شوند که بین سه تا پنج بازیکن نفرات هر گروه را تشکیل می دهد . در ابتدا تمامی بازیکنان از یک نقطه مشخص با نام fountain بازی را آغاز می کنند . در همان ابتدا مقداری طلا به هر بازیکن تعلق می گیرد و این اجازه به آنها داده می شود تا وسایل و موارد مورد نیاز خود را خریداری کنند . از پاداش هایی که در طول مسیر بازی به دست خواهید آورد نیز می توانید در بهبود توانایی های شخصیت مورد نظر خود استفاده نمایید . هدف هر تیم , در واقع نابودی تاسیسات و سپرهای دفاعی طرف مقابل است تا بازی را به نفع خود به پایان رسانند . در این بازی , استراتژی حرف اول را می زند زیرا یک حرکت اشتباه و حمله بدون توانایی کافی باعث خواهد شد برای همیشه تمامی امکانات و یاران خود را از دست دهید .

کاراکترهای موجود در بازی شباهت بسیاری به شخصیت های بازی های پرطرفداری مانند League of Legend و DotA دارند . بیش از 64 شخصیت مختلف با توانایی های متفاوت و منحصر به فرد در بازی وجود دارد . بازی این اجازه را به پلیرها نمی دهد تا بتوانند دو فرد در یک گروه از شخصیت های یکسان استفاده کنند . هر کاراکتر دارای یک حمله عمومی و چهار جادو با اثرات مختلف از جمله میزان آسیب ، اهرم کنترل ، میزان ضربه و بسیاری دیگر است . تمامی این جادوها به مرور و با پشت سر گذاشتن مراحل مختلف تکمیل و بهبود پیدا خواهد کرد . حداکثر سطح قابل به دست آوردن , 20 است و دست پیدا کردن به سطوح بالاتر اصلا کار آسانی نیست . بازی از 5 حالت Practice برای آشنایی پلیر با محیط بازی و نحوه کنترل شخصیت ها , Normal , Co-Op , League و Custom تشکیل شده است . بازی کامپیوتر Smite یکی از بازی های سبک اکشن , تحت شبکه و آنلاین است که توسط Hi-Rez Studios طراحی و ساخته شده و در سال 2014 توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC به بازار عرضه شده است . جالب است بدانید این بازی توانسته است از Metacritic متای 84 از 100 را کسب کند . پیشنهاد می کنم این بازی را از دست ندهید .

* این بازی آنلاین و رایگان می باشد *

Smite - Screen

 

مشخصات بازی Anthem :

سبک بازی : مولتی پلیر – اکشن – Co-op

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

تاریخ انتشار : 8 سپتامبر 2015

شرکت سازنده : Titan Forge Games

منتشر کننده : Hi-Rez Studios

لینک مرتبط : Steam

لینک سایت سازنده : Smite

تریلر بازی Smite

Smite v6.5.5418.13

Join the millions of SMITE players competing in the free-to-play Battleground of the Gods! SMITE is the multiplayer online battle arena for players of every skill level.
With a growing roster of more than 90 Gods, SMITE features recognizable icons from global mythology. Launch lightning bolts as Zeus, assassinate from the shadows as Loki, or charge into battle as the mighty Monkey King, Sun Wukong.
SMITE has competition for everyone. Enter the Arena, the perfect game mode for players hungry for fast-paced battles. Looking for a more strategic experience? Conquest is SMITE’s premiere competitive mode. Crush the opposing Gods and slay their Titan for a triumphant victory.
Test your divine skills against the best of the best SMITE players in Ranked. Climb the ladder from Bronze to Masters and claim your place at the top. Assemble a team and enter the world of SMITE esports. Power your way through and compete on the main stage to become a World Champion.

لینک دانلود