تبلیغات
تبلیغات

دانلود سیستم عامل Windows Embedded Standard 7 Build 7601

Windows Embedded

نام یکی دیگر از محصولات پرکاربرد شرکت مایکروسافت است و جزو یکی دیگر از پرکاربرد ترین سیستم عامل های این شرکت شناخته می شود . از این سیستم عامل در کامپیوتر های جیبی یا PDA ها ، کنسول های بازی ، انواع دیگری از دستیار های هوشمند شخصی ، دوربین های دیجیتال و …. استفاده می شود . این سیستم عامل دارای نسخه های مختلفی می باشد که نسخه 5 آن را با نام Windows Embedded Compact ، نسخه 6 را با نام Windows CE ئ نسخه آخر و جدیدترین آن را با نام

سیستم عامل Windows Embedded CE

می شناسیم . از ویژگی های Windows Embedded می توان به : پشتیبانی از آخرین فناورین های پردازنده ها مثل Intel x86 ، ARM ، SuperH و MIPS اشاره کرد . همچنین پشتیبانی از آخرین نسخه بلوتوث ، آخرین استاندارد های Wi-Fi ، ویژگی های کامل و حرفه ای برای دستگاه های لمسی ، امکان توسعه برنامه نویسی برای این سیستم عامل به کمک برنامه Visual Studio و … نیز از دیگر امکانات این سیستم عامل و نرم افزار پرکاربرد می باشد . این نسخه بدون ذره ای تفاوت نسبت به نسخه اصلی در اختیار شما قرار گرفته است و دارای آخرین تغییرات و آپدیت شرکت مایکروسافت می باشد . همچنین این نسخه توانایی اجرا بر روی انواع سیستم عامل از جمله نسخه های سرور و معمولی را دارا می باشد و می توانید از آن بر روی این سیستم عامل ها استفاده کنید .
نام: Windows Embedded
حجم فایل: 2.8 و 3.9 گیگابایت
شرکت سازنده: Microsoft
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v7601
نسخه: All in One
آپدیت: 9 آپریل 2019
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Windows Embedded Standard 7 Build 7601 April 2019

Windows Embedded Microsoft operating system for embedded systems or embedded systems is independent of the desktop version and Windows server. Including the use of built-in systems can be referred to a variety of portable devices such as personal digital assistant or the Personal Digital Assistant known to PDA, various players, game consoles, smartphones, digital cameras and so on. It has several versions, the most widely used version of which is the Windows Embedded Compact, known as Windows CE, version 5, and renamed Windows Embedded CE in version 6 and then version 7.

لینک دانلود