تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی اتودسک اینونتور 2018 – Lynda Autodesk Inventor 2018 Tutorial Series

اتودسک اینونتور یکی از برنامه های قدرتمند طراحی قطعات صنعتی بصورت کاملا حرفه ای می باشد . این نرم افزار ابزاری پیشرفته جهت طراحی مدلهای سه بعدی قطعات مکانیکی, شبیه سازی تولید یک قطعه صنعتی و ابزار سازی است و به شما این امکان را می دهد تا مدل های بسیار دقیق سه بعدی را از قطعات صنعتی پیش از آنکه تولید و یا ساخته شوند طراحی کنید . نرم افزار Autodesk Inventor 2018 قابلیت به حرکت درآوردن مدل های طراحی شده به همراه وزن آنها بر اساس مواد به کاربرده شده در ساختش را گزارش می دهد . همچنین شما می توانید از طریق این برنامه به طراحی اتومبیل و یا قطعات متحرک آن بپردازید و بر اساس سایز موتور و محاسبه نقاط پر فشار اتومبیل از میزان مصرف سوخت آن کاهش دهید .

از ویژگی های نرم افزار اتودسک اینونتور می توان به قابلیت طراحی Prototype و هر گونه طرح مفهومی, امکان طراحی مدلهای سه بعدی قطعات مکانیکی, قابلیت ترسیم به صورت 2 بعدی و 3 بعدی, امکان فیلمبرداری و عکسبرداری از قطعات طراحی شده, امکان طراحی قطعات به روش ورقکاری, استفاده از ابزار مدل سازی مناسب برای هر شغل با پارامتری, طراحی و تجزیه و تحلیل قطعات پلاستیکی با ابزار هدف ساخته شده, محیط اندازه گیری و امکان بررسی نقشه های اجرایی, قابلیت مونتاژ قطعات طراحی شده در Part Modeling و چندین ویژگی برتر دیگر اشاره کرد . فیلم آموزشی Lynda Autodesk Inventor 2018 Tutorial Series توسط یکی از بهترین مدرسین بنام John Helfen طراحی شده و همکنون کمپانی مشهور لیندا این مجموعه را برای عموم عرضه کرد . امیدواریم که از دانلود فیلم آموزش اتودسک اینونتور 2018 لذت ببرید .

مشخصات فیلم آموزشی Lynda Autodesk Inventor 2018 Tutorial Series :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Lynda– مدرس : John Helfen– پروژه تمرینی : دارد– مدت زمان آموزش : 7 ساعت– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720×1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس انگلیسی : ندارد– زیرنویس فارسی : ندارد سرفصل های دوره آموزشی Lynda Autodesk Inventor 2018 Tutorial Series : – تغییر رابط بازبینی– طراحی و واردات هندسه– کار با نرم افزار Autodesk AnyCAD– درک بخش مدل سازی– ساخت قطعات با ویژگی های قرار داده شده– کار با chamfers– بازبینی پیشرفت های مرورگر– کار با واحدهای جدید دوگانه و دقت– کار با حاشیه نویسی 3D و chamfers– کار با نرم افزار Autodesk AnyCAD– ذخیره پس زمینه شفاف  

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Lynda Autodesk Inventor 2018 Tutorial Series

لینک دانلود