دانلود فیلم آموزشی Lynda Building A Game App With The Android SDK

برای ساخت اپلیکیشن های موبایل روش های زیادی وجود دارد اما بیشتر پروژه ها را می توان بر روی هسته SDK یافت کرد . برای انجام این پروژه نیازی به استفاده از ++C یا ماشین بازی نخواهد بود همچنین می توانید برنامه نویسی اندروید را هم آموزش ببینید . این مجموعه به شما نحوه ساخت ویژوال ها از جمله منو ها، کنترل ها، تصاویر زمینه و اضافه کردن انیمیشن ها را با استفاده از کلاس های درون ساخت اندروید نشان می دهد تا بتوانید به راحتی یک بازی منطقی را برنامه نویسی کنید . در این آموزش مدرس به شما افزایش و نمایش امتیازات، نحوه تعریف سطوح مختلف، مدیریت منابع بازی و اضافه کردن افکت های صدا از جمله فایل های موسیقی طولانی با استفاده از کامپوننت مدیا پلیر و افکت های صدای کوتاه با استفاده از کلاس بازه صدای اندروید را آموزش می دهد . این فیلم آموزشی علاوه بر اینکه برنامه نویسی اندروید را آموزش می دهد میتواند به عنوان یک قالب نمونه برای برنامه های بازی اندرویدی شما نیز مورد استفاده قرار گیرد .

در این آموزش به شما نحوه ساخت یک بازی برای سیتم عامل اندروید را نشان می دهد و در پایان این دوره شما قادر خواهید بود که یک بازی به دلخواه خودتان طراحی نمایید و آن را در Google Play app store برای فروش قرار دهید . شما نحوه استفاده از Cocos2d-x  و Eclipse Platform را خواهید فرا گرفت و می توانید از آن ها استفاده نمایید . Todd Perkins مدرس این دوره به شما نشان خواهد داد که چگونه با استفاده از بازی هایی که می سازید پول بدست بیاورید . او به شما نحوه برنامه نویسی , ایجاد لایه ها , ساخت هسته اصلی بازی و … را خواهد آموخت تا بتوانید بازی دلخواهتان را بسازید . در پایان نیز شما خواهید آموخت که چگونه بازی تولیدی خود را Google ads منتشر نمایید . فیلم آموزشی Lynda Building A Game App With The Android SDK توسط یکی از بهترین مدرسین بنام David Gassner طراحی شده و همکنون کمپامی لیندا آن را در اختیار عموم قرار داد . امیدواریم که از دانلود فیلم آموزش ساخت بازی و برنامه برای سیستم عامل اندروید لذت ببرید .

مشخصات فیلم آموزشی Lynda Building A Game App With The Android SDK : – ژانر : آموزشی – شرکت سازنده : Lynda – مدرس : David Gassner – پروژه تمرینی : دارد – مدت زمان آموزش : 2 ساعت و 6 دقیقه – زبان : انگلیسی – کیفیت نمایش : 720×1280 – فرمت فایل : Mp4 – زیرنویس انگلیسی : ندارد – زیرنویس فارسی : ندارد   سرفصل های دوره آموزشی Lynda Building A Game App With The Android SDK: – کار با ++Java vs. C – ایجاد یک پروژه جدید در Android – تعریف افکت های visual از قبیل background، menues، و animation – تعیین و مدیریت مراحل بازی – مایش امتیازات – مدیریت منابع محدود بازی – تکمیل منطق بازی – افزودن افکت های شنیداری    

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Lynda Building A Game App With The Android SDK

لینک دانلود