تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Lynda Media Composer 8.6 Essential Training

نرم افزار مدیا کامپوزر به گونه ای طراحی شده است که از اتلاف وقت جلوگیری می کند، قابلیت همکاری و اجرای تدوین به صورت زنده را دارد ، از تمامی فرمت های HD و SD برای ویرایش و تدوین پشتیبانی می کند . این نرم افزار به خاطر سیستم non-linear editing system خود بسیار مشهور است . non-linear editing system یا همان NLE سیستمی است که در آن تدوین و ویرایش فیلم بر روی محتوای اُریجینال صورت نمی گیرد بلکه برای جلوگیری نمودن از تخریب محتوا از نسخه ی اصل کپی تهیه نموده و بر روی آن تدوین انجام می گیرد . نرم افزار Media Composer یکی از برنامه های فوق تخصصی تدوین و ویرایش فیلم می باشد که توسط شرکت Avid Technology تهیه و منتشر شد .

این نرم افزار در سال 1989 ابتدا برای سیستم عامل مکینتاش و سپس برای سیستم عامل ویندوز عرضه شد و از اوایل دهه ی 90 میلادی، نرم افزار Media Composer به نرم افزار اصلی تدوین فیلم به روش non-linear editing system در صنعت سینما و تلویزیون تبدیل گشت . از آن زمان تاکنون ثابت شده است که نرم افزار Media Composer بهترین نرم افزار تدوین و ویرایش در صنعت سینما، تلویزیون و رسانه است  که سالانه توسط هزاران تدوینگر و کارگردان مورد استفاده قرار می گیرد . فیلم آموزشی Lynda Media Composer 8.6 Essential Training توسط یکی از بهترین و محبوب ترین مدرسین بنام Maxim Jago طراحی شده و همکنون کمپانی مشهور لیندا این مجموعه آموزشی را برای عموم عرضه کرد . امیدواریم که از دانلود فیلم آموزش نرم فزار مدیا کامپوزر 8.6 لذت ببرید .

مشخصات فیلم آموزشی Lynda Media Composer 8.6 Essential Training : – ژانر : آموزشی – شرکت سازنده : Lynda – مدرس : Maxim Jagol – پروژه تمرینی : دارد – مدت زمان آموزش : 9 ساعت و 7 دقیقه – زبان : انگلیسی – کیفیت نمایش : 720×1280 – فرمت فایل : Mp4 – زیرنویس انگلیسی : ندارد – زیرنویس فارسی : ندارد   سرفصل های فیلم آموزشی Lynda Media Composer 8.6 Essential Training : – راه اندازی محیط ویرایش – ایجاد یک پروژه جدید – واردات رسانه ها – پیدا کردن، سازماندهی، و ارتباط دادن کلیپ ها – ساخت یک دنباله – ویرایش و برش – اضافه کردن جلوه های ویژه – اعمال جلوه های بخش – ترکیب افکت ها – استفاده از قاب یخ و افکت های حرکتی – ایجاد عنوان – صادرات پروژه های ویدئویی    

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Lynda Media Composer 8.6 Essential Training

لینک دانلود