دانلود فیلم آموزشی Microsoft Azure Data Storage For Developers

مایکروسافت اَژور یک پلاتفرم رایانش ابری مایکروسافت است که برای ایجاد، توسعه و مدیریت اپلیکیشن‌ها از طریق یک شبکه جهانی از مراکز داده تحت مدیریت مایکروسافت می‌باشد. مایکروسافت اَژور این قابلیت را دارد که اپلیکیشن‌ها را توسط زبان‌ها، ابزارها و چهارچوب‌های مختلفی ایجاد کرده و به توسعه دهندگان امکان ادغام اپلیکیشن‌های عمومی خود را در محیط فناوری اطلاعات موجود می‌دهد. در این دوره آموزشی مدرس همه چیز را درباره ذخیره سازی داده ها با مایکروسافت اَژور را آموزش می دهد این دوره برای کاربرانی طراحی شده که مهارت کار با جاوا را دارند . از سرفصل های این مجموعه آموزشی می توان به مقدمه, بررسی ویژگی های Azure, توسعه در مقابل DevOps, لینوکس و ویندوز, زبان های برنامه نویسی و REST, گرفتن اشتراک Azure و پیکربندی محیط شما, نصب Azure Cross Platform Tooling, منابع آماده سازی The Azure Resource Managerرا نام برد .

همچنین استفاده از Azure Cross Platform CLI برای ارائه زیرساخت ها, دانلود و نصب Java, Eclipse, FileZilla و Git, ذخیره سازی Azure, ذخیره سازی Landscape In Azure, تأمین حساب ذخیره سازی با پورتال و ARM, بررسی Azure Blobs و  Azure Java Storage SDK, بررسی Azure Queues, قرار دادن و خواندن پیام با Queues, استفاده از یک فرایند پس زمینه برای پردازش پیام, بررسی Azure Tables, انجام عملیات CRUD روی جداول, بررسی اجمالی رابطه ذخیره سازی SQL سرور، پایگاه داده های SQL و MySQL, اتصال به MySQL از جاوا, ارائه SQL سرور روی یک ماشین مجازی, اتصال به SQL سرور از جاوا, اتصال به پایگاه داده Azure SQL از جاوا, مقدمه POSTGRES, اتصال به POSTGRES از جاوا, بررسی ذخیره سازی NoSQL, اتصال به DocumentDB از جاوا, استفاده از Redis Cache از جاوا, آشنایی با Cassandra, اتصال به  Apache Cassandra از جاوا و چندین عناوینه دیگر اشاره کرد . فیلم آموزشی Infiniteskills Microsoft Azure Data Storage For Developers توسط یکی از بهترین مدرسین بنام Bruno Terkaly طراحی شده و همکنون کمپانی Infiniteskills این مجموعه را برای عموم عرضه کرد .

مشخصات فیلم آموزشی Infiniteskills Microsoft Azure Data Storage For Developers : – ژانر : آموزشی – شرکت سازنده : Infiniteskills – مدرسین : Bruno Terkaly – پروژه تمرینی : ندارد – مدت زمان آموزش : 8 ساعت – زبان : انگلیسی – کیفیت نمایش : 720×1280 – فرمت فایل : Mp4 – زیرنویس انگلیسی : ندارد – زیرنویس فارسی : ندارد  

دوره های فیلم آموزشی Infiniteskills Microsoft Azure Data Storage For Developers :

– مقدمه

– بررسی ویژگی های Azure

– توسعه در مقابل DevOps

– لینوکس و ویندوز

– زبان های برنامه نویسی و REST

– گرفتن اشتراک Azure و پیکربندی محیط شما

– نصب Azure Cross Platform Tooling

– منابع آماده سازی The Azure Resource Manager

– استفاده از Azure Cross Platform CLI برای ارائه زیرساخت ها

– دانلود و نصب Java, Eclipse, FileZilla و Git

– ذخیره سازی Azure

– ذخیره سازی Landscape In Azure

– تأمین حساب ذخیره سازی با پورتال و ARM

– بررسی Azure Blobs و  Azure Java Storage SDK

– بررسی Azure Queues

– قرار دادن و خواندن پیام با Queues

– استفاده از یک فرایند پس زمینه برای پردازش پیام

– بررسی Azure Tables

– انجام عملیات CRUD روی جداول

– بررسی اجمالی رابطه ذخیره سازی – SQL سرور، پایگاه داده های SQL و MySQL

– اتصال به MySQL از جاوا

– ارائه SQL سرور روی یک ماشین مجازی

– اتصال به SQL سرور از جاوا

– اتصال به پایگاه داده Azure SQL از جاوا

– مقدمه POSTGRES

– اتصال به POSTGRES از جاوا

– بررسی ذخیره سازی NoSQL

– اتصال به DocumentDB از جاوا

– استفاده از Redis Cache از جاوا

– آشنایی با Cassandra

– اتصال به  Apache Cassandra از جاوا

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Infiniteskills Microsoft Azure Data Storage For Developers

لینک دانلود