تبلیغات

فیلم سینمایی دوباره زندگی

تبلیغات

سریال دل

دانلود مجموعه انیمیشن سریالی و آموزشی Arthur بصورت کامل

 آرتور یک انیمیشن سریالی تلوزیون محصول کانادا/آمریکاست که برای کودکان ساخته شده است . داستان انیمیشن در شهر داستانی آمریکایی می باشد و راجب آرتور و دوستان و خانواره اش می باشد . این مجموعه از سری کتاب آرتور که توسط مارک براون نوشته شده است ساخته شده است . اولین قسمت این انیمیشن در تاریخ 2 سپتامبر 1996 ساخته شد و الان این انیمیشن شامل 225 قسمت سی دقیقه ای است که یکی از طولانی ترین و فعال ترین سری های PBS می باشد . انیمیشن سریالی آرتور اغلب به مسائل مهم خانوادگی و دوستان می پردازد . این مجموعه یکی از سری هایی است که بالاترین امتیاز را در بین مجموعه های PBS دارد  و در شروع کار حدود 10 میلیون بیننده در هر هفته در ایالات متحده داشت و در 83 کشور از جمله کانادا ، TVOntario و CBC در کانادا؛ چندین کانال ABC در استرالیا؛ و بی بی سی یک / CBBC در انگلستان پخش می شد . این مجموعه پس از سری Sipmpson طولانی ترین انیمیشن می باشد . در ابتدا Arthur برای رده سنی پایین بود  اما با گذشت زمان رد ه سنی میان سال را هم به خود جذب کرد .

دانلود مجموعه انیمیشن Arthur

سایر توضیحات : مجموعه انیمیشن انیمیشن Arthur در ژانر آموزشی می باشد که  به کارگردانی Greg Bailey و توسط Kathy Waugh ساخته شده است . این مجموعه کارتونی بر اساس کتابی مصور با همین نام نوشته ی Marc Brown ساخته شده است . تمام محیط های این انیمیشن در Elwood City می باشد . اولین اولین قسمت این انیمیشن در تاریخ 2 سپتامبر 1996 ساخته شد .

مشخصات مجموعه انیمیشن سریالی Arthur :

– ژانر : انیمیشن – خانوادگی – ماجرایی – آموزشی – کارگردانان : Greg Bailey – نویسنده : Marc Brown – شرکت سازنده :  Kathy Waugh – محصول کشور : آمریکا – تاریخ انتشار : 2 سپتامبر 1996 – مدت زمان : 30 دقیقه – زبان پخش : انگلیسی – کیفیت نمایش :  480p – فرمت فایل : AVI – زیرنویس فارسی : ندارد – زیرنویس انگلیسی : ندارد – پیوند : IMDB

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Arthur

لینک دانلود