تبلیغات
تبلیغات

دانلود آموزش بدنسازی LIIFT4: Lift & HIIT 8 Week ورزش در خانه

LIIFT4: Lift & HIIT 8 Week

مجموعه آموزش

بدنسازی در خانه

است گه با برنامه چهار روز در هفته ( کلا 8 هفته ) به شما کمک میکند که مقدار زیادی وزن کم کرده و به عضله های خود شکل دهید .شما روزانه یک یا دو برنامه تمرینی را با استفاده از وزنه ( دمبل ) تمرین خواهید کرد . شما در 6 هفته اول بدن خود را خواهید ساخت و در 2 هفته پایانی برای شکل دادن به عضلات و کم کردن حجم چربی اختصاص داده خواهد شد. در این مجموعه هیچ حرکت عجیبی وجود ندارد و تمرینات به نحوی آموزش داده می شود که شما بدرتس حرکات را انجام داده و بیشترین بازدهی را داشته باشد . بین تمامی محرکات به شما تایم استراخت داده خواهد شد تا نفسی تازه کنید. 3 روز استراحت در هفته به شما ای امکان را می دهد که عضلات بازسازی شوند و شما با قدرت بیشتری بتوانید ادامه دهید . با این مجموعه شما در 30 دقیقه با بازدهی یک ساعت و سی دقیقه کار در باشگاه می رسید . LIIFT4 مجموعه ای ورزشی شامل وزنه برداری و کالیبراسیون با تمرین سنگین می باشد . حرکات این مجموعه براساس تکنیک های کلاسیک می باشد و در هر تمرین شما روی یک عضله به شکل مجزا کار میکنید . استفاده از LIIFT4: Lift & HIIT 8 Week در 4 روز هفته باعث می شود شما چربی زیادی بسوزانید و تقریا 1 تن کالری از دست دهید آنهم براحتی و در خانه . این آموزش که روزانه بین 30 تا 40 دقیقه از وقت شما را می گیرد ترکیبی از وزنه زدن و تمرینات با شدت بالا و چربی سوزی خواهد شد.
نام: LIIFT4: Lift & HIIT 8 Week
شرکت سازنده: Beachbody
کیفیت: 1280x720
زیرنویس: ندارد
زبان: انگلیسی
مدت زمان پخش: 16 ساعت
فرمت فایل: mp4
منتشر کننده: Beachbody
رمز فایل: www.download.ir

LIIFT4: Lift & HIIT 8 Week

Strong and lean in just 4 days a week — Super Trainer Joel Freeman LIIFT4 will get you building lean muscle and burning a ton of calories.
You’ll pack into just about 30 minutes on average what would normally take an hour and a half at the gym.
LIIFT4 is an an efficient, no-nonsense workout that combines weightlifting and calorie-burning high-intensity interval training (HIIT).
The moves are based on classic lifting techniques that let you isolate, stabilize, and focus each rep on the muscle group you’re working.
Every workout ends with a quick core routine for a full-body build and burn that leaves you shredded.
There are no gimmicky moves, no overly complicated routines, and no opportunity for boredom because you’ll do all 32 workouts of the program in real time with Joel and the cast, never doing the same workout twice.

لینک دانلود