تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Adobe Presenter v7.0.7 – Win

Adobe Presenter اکثر ما روزی به این نیاز بر می خوریم که بخواهیم مطلبی را برای تعدادی مخاطب ارائه کنیم و یا قصد آموزش مطلبی را داشته باشیم. در این گونه مواقع ارائه کننده و مخاطب نیاز دارند تا ارائه ای خسته کننده و کسالت آور نداشته باشند. بنابراین باید تا می توانید مطالب و شکل ارائه آن را جذاب و زیبا کنید تا موجب لذت خودتان و مخاطبانتان شود. نرم افزار Adobe Presenter یک نرم افزار رسانه ای قدرتمند می باشد که برای تالیف مطالب و آموزش های الکترونیکی می باشد و هم افراد را قادر می سازد تا یک ارائه و presentation جذاب و زیبا در قالب Adobe Flash Player به صورتی کاملا تعاملی و پویا داشته باشند. این نرم افزار روی برنامه پاور پوینت کار می کند و کاربر را قادر می سازد که یک ارائه سرگرم کننده مولتی مدیا به همراه صدا ارائه کند.

سایر مشخصات : نرم افزار Adobe Presenter در برنامه پاور پویبت یک نوار ابزار ایجاد می کند تا کاربر بتواند اسلایدهای خود را با چند کلیک ساده به یک فایل فلش تبدیل کند. همچنین شما می توانید به آسانی در ارائه خود صدا، ویدئو، انیمیشن و آزمون های ویژه دوره های آموزش الکترونیک را قرار دهید تا بتوانید یک فایل تعاملی و جذاب ایجاد کنید. با استفاده از Adobe Presenter می توانید علاوه بر موارد یاد شده کلیپ های SWF Flash را با سخنرانی و صدای خودتان ادعام کنید. به علاوه اینکه اسلایدهای خود را به صورت جداگانه مدیریت کنید و به وسیله دستگاه های خارجی به ضبط بپردازید و از آنها بهره ببرید.

Adobe.Presenter.center

ویژگی های نرم افزار Adobe Presenter :– قابلیت ایجاد فایل ارائه در قالب فلش– قابلیت وارد کردن ویدئوهای مختلف با فرمت های متنوع– قابلیت افزودن صدا و ویرایش صدا– امکان وارد کردن آزمون های نظرسنجی و آموزشی– قابلیت انتشار محتوا در قالب  PDF با امکان نمایش ویدئوها

Adobe Presenter

لینک دانلود