دانلود نرم افزار Autodesk Vault Server/Client Server 2023.1.1

Autodesk Vault

یک ابزار مدیریت داده است که با Autodesk Inventor Series، Autodesk Inventor Professional، اتوکد مکانیک، اتوکد برق، Autodesk Revit و محصولات Civil 3D ادغام شده است. این کمک می کند که تیم های طراحی تیم را پیگیری کنند و کنترل نسخه را در محیط های چند کاربره حفظ کنند. این اجازه می دهد تا آنها را سازماندهی و استفاده مجدد از طرح ها را با ادغام اطلاعات محصول و کاهش نیاز به دوباره ایجاد طرح از ابتدا. کاربران می توانند هر دو داده های CAD (مانند فایل های Autodesk Inventor، DWG و DWF) و اسناد غیر CAD (مانند فایل های Microsoft Word و Microsoft Excel) را ذخیره و جستجو کنند.

محیط خزیدگی به عنوان یک سرویس دهنده سرویس گیرنده با پایگاه داده مرکزی SQL و برنامه های کاربردی Autodesk Data Management Server (ADMS) بر روی یک سرور مبتنی بر ویندوز با دسترسی مشتری به مشتریان مختلف از قبیل: مشتری ضعیف (Vault Explorer) و ادغام برنامه عمل می کند. ADMS به عنوان middleware عمل می کند که معاملات مشتری با پایگاه داده SQL را انجام می دهد. Vault Explorer به عنوان نرم افزار سرویس گیرنده عمل می کند و در نظر گرفته شده برای اجرای همراه نرم افزار همراه همراه است.

UI Vault Explorer (رابط کاربر) به نظر می رسد ظاهر شبیه به مایکروسافت چشم انداز و می تواند ساختار پوشه خرک، فایل های داده شده در قالب یک شبکه و یک پنجره پیش نمایش برای اطلاعات بیشتر نمایش داده شود .

نرم افزار Autodesk Vault

یک سیستم فایل سازی فایل است که “پرونده” پیشرفت تمام ویرایشهایی را که یک فایل رخ داده است را ثبت می کند. تمام فایل ها و فراداده های مربوط به آنها در سیستم مدیریت پایگاه داده پایگاه داده نشان داده می شوند و از رابط کاربری سرویس خراب قابل جستجو هستند. سایر اطلاعات در مورد فایل ها عبارتند از: تاریخچه نسخه، استفاده (شامل لیستی از کودکان)، “کجا استفاده” (یک لیست از همه والدین) و همچنین وزن سبک قابل مشاهده در قالب فرم وب سایت طراحی وب (DWF) Autodesk که به طور خودکار پس از ورود به سیستم منتشر می شود.

هنگامی که کاربران قصد ویرایش یک فایل را دارند، فایل بررسی می شود و اصلاحات انجام می شود. هنگامی که کاربر با تغییرات راضی می شود فایل بررسی شده و نسخه جدید فایل حاوی تغییرات جدید است و سپس برای سایر کاربران در گروه کاری در دسترس است. تغییرات فایل در فایل (فایل موجب صرفه جویی) از سایر کاربران پنهان می شود تا زمانی که تغییرات در آن ثبت شود. به عنوان فایل ها ویرایش، تغییر نام و نقل مکان در ساختار پوشه پایگاه داده خرک به طور خودکار هر گونه مراجع فایل در فایل های مرتبط به روز رسانی.

نرم افزار Autodesk Vault Client تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدیریت مهندسی کلاینت ها در اتوکد برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه مدیریت مهندسی کلاینت ها در اتوکد و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

 

  • ویژگی های نرم افزار Autodesk Vault :
  • – سادگی کار با نرم افزار
  • -محیط بسیار قویی
  • -ابزار بسیار قویی مدیریت مهندسی کلاینت ها در اتوکد
  • – نرم افزار کاربردی مدیریت مهندسی کلاینت ها در اتوکد
  • -انجام مدیریت مهندسی کلاینت ها در اتوکد با در کمترین زمان
نام: Autodesk Vault
شرکت سازنده: Autodesk
تاریخ انتشار: 2023
ورژن: v2023.1.1
نسخه: x64
آپدیت: 28 شهریور 1401
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
منتشر کننده: Autodesk
رمز فایل: www.download.ir

به روز رسانی :

1401/06/28 نسخه Autodesk Vault Server/Client Server 2023.1.1 اضافه شد.
لینک دانلود

0 replies

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *