تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Batch PPTX and PPSX Converter v2018.10.1103.2027 – Win

PPTX و PPSX تبدیل PPTX پاورپوینت به PPSX، PPSX به PPTX تبدیل دسته ای است که می تواند PPTX به PPSX (ppt به pps) و PPSX به PPTX (pps به ppt) به راحتی تبدیل کند. PPTX دسته ای به PPSX Converter پشتیبانی از جستجوی قدرتمند برای فایل های دسته ای. Batch PPTX و PPSX Converter از پروژه و خط فرمان پشتیبانی می کند. Batch PPTX و PPSX Converter یک رابط کاربری گرافیکی دوستانه دارد تا از آن به راحتی استفاده شود. PPTX و PPSX Converter بطور کامل بدون پاورپوینت نصب شده کار می کند. استفاده از نرم افزار های مبدل فایل های PPTX و PPSX روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که با مبدل فایل های PPTX و PPSX سر و کار دارید و نیازمند یک نرم افزار مناسب در زمینه مبدل فایل های PPTX و PPSX هستید ،نرم افزار Batch PPTX and PPSX Converter یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای مبدل فایل های PPTX و PPSX جزو برترین نرم افزار ها در زمینه مبدل فایل های PPTX و PPSX است. ابزارهای مبدل فایل های PPTX و PPSX با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. نرم افزار Batch PPTX and PPSX Converter با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاص خود شما در امر مبدل فایل های PPTX و PPSX به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مبدل فایل های PPTX و PPSX برای خود داشته باشید.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

App Batch PPTX and PPSX Converter center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Batch PPTX and PPSX Converter :– سادگی کار با نرم افزار– تبدیل فرمت دسته ای PPSX به PPTX و PPTX به PPSX– تبدیل فرمت یک فایل ppt/pptx یا pps/ppsx– امکان تبدیل فرمت تمام فایل های ppt/pptx یا pps/ppsx موجود در یک پوشه– پشتیبانی از منوی راست کلیک و امکان Drag (کشیدن) کردن فایل ها-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی مبدل فایل های PPTX و PPSX– نرم افزار کاربردی مبدل فایل های PPTX و PPSX-انجام مبدل فایل های PPTX و PPSX با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Batch PPTX and PPSX Converter  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Batch converterنوع نرم افزار :  ابزار مبدل فایل های PPTX و PPSXنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Batch PPTX and PPSX Converter

Batch PPTX and PPSX Converter v2018.10.1103.2027

Batch PPTX AND PPSX Converter is a PowerPoint PPTX to PPSX, PPSX to PPTX Batch Converter that can convert PPTX to PPSX (ppt to pps) and PPSX to PPTX (pps to ppt) easily. Batch PPTX to PPSX Converter supports powerful search for batch files. Batch PPTX AND PPSX Converter supports project and command line. Batch PPTX AND PPSX Converter has a friendly GUI so it is used very easily. Batch PPTX & PPSX Converter works fine without PowerPoint installed.

لینک دانلود