دانلود نرم افزار CrystalDiskMark 6.0.2 – Win

CrystalDiskMark یک ابزار سنجش دیسک رایگان است که برای استفاده بسیار ساده است.تست هارد در حالت عادی بسیار طول می کشد اما در این نرم افزار در کمترین زمان ممکن این امرصورت می گیرد. قابلیت اندازه گیری: سرعت خواندن و نوشتن در مگابایت در ثانیه (MBps) برای 512KB ، 4KB و 4KB عملیات دیسک موازی از خصوصیات اصلی این نرم افزار است. امروزه بسیاری از شرکت های نرم افزاری با توجه به نیاز کاربران در زمینه های مختلف تست هاردیسک و نیاز به ابزارهای گوناگون به منظور تست هاردیسک در سیستم ها، اقدام به تولید مجموعه های نرم افزاری می نمایند که در آن ها ابزارهای مختلفی در آن گردآوری شده اند و کاربران در این نرم افزارها در واقع با یک دسترسی به منوها و کاربری های مختلف در زمینه تست هاردیسک برای سیستم های خود سر و کار دارند. چنین ابزارهایی را معمولا شرکت های تولید کننده نرم افزارها در غالب نام های مختلفی ارائه می کنند.  CrystalDiskMark یک نرم افزار در گروه تست هاردیسک است که امروزه جزو مطرح ترین و پرطرفدارترین گروه های نرم افزار است. این نرم افزار به کمک رابط گرافیکی بسیار مناسب خود ، تجربه کار بسیار لذت بخشی را برای شما به ارمغان می آورد. نرم افزار CrystalDiskMark به دلیل سازگاری بالا و منو گرافیکی خوب خود جزو نرم افزار های کارآمد تست هاردیسک است. از ویژگی های مهم نرم افزار CrystalDiskMark می توان به سادگی کار، دسترسی آسان و کنترل کاربری بسیار قوی، سازگاری با تمامی سامانه های سخت افزاری، حجم بسیار کمتر و مناسب تر نسبت به دیگر نرم افزار های مشابه و راهنمای قویی است. .  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

CrystalDiskMark cover

ویژگی های نرم افزار CrystalDiskMark :– سادگی کار با نرم افزار– امکان محاسبه سرعت خواندن و نوشتن متوالی و تصادفی.-تست سرعت در کوتاه ترین زمان ممکن.-استفاده از حداقل منابع سیستمی.-امکان تغییر طرح‌بندی.-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی تست هاردیسک– نرم افزار کاربردی تست هاردیسک-انجام تست هاردیسک با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار CrystalDiskMark  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   CrystalDiskMarkنوع نرم افزار :  ابزار تست هاردیسکنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

CrystalDiskMark

CrystalDiskMark 6.0.2

CrystalDiskMark is a free disk benchmarking utility that is very simple to use. It takes eight measurements: the read and write speeds in megabytes per second (MBps) for sequential, 512KB, random 4KB and 4KB parallel disk operations.

لینک دانلود