تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار DbVisualizer Pro v10.0.19 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/01/23نسخه جدید DbVisualizer Pro v10.0.19 اضافه شد.

مدیریت پایگاه داده امروزه جزو کارهای پرطرفداری شده است که روز به روز بر تعداد کاربران و به طبع نیز بر تعداد نرم افزار های موجود برای انجام آن افزوده می شود. DbVisualizer یک نرم افزار قویی و کاربردی که در رده نرم افزار های مدیریت پایگاه داده قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه مدیریت پایگاه داده است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های مدیریت پایگاه داده امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار DbVisualizer را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های مدیریت پایگاه داده است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار DbVisualizer با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه مدیریت پایگاه داده همراهی خواهد کرد. نرم افزار DbVisualizer تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند.

DbVisualizer Pro center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار DbVisualizer :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی مدیریت پایگاه داده– کاربردی در مدیریت پایگاه داده-انجام مدیریت پایگاه داده با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر نرم افزارها-سازگار با تمامی سیستم های سخت افزاری-و ….مشخصات نرم افزار DbVisualizer  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   DbVisنوع نرم افزار :  ابزار مدیریت پایگاه دادهنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

DbVisualizer

DbVisualizer Pro v10.0.19

DbVisualizer is an efficient and easy to use software solution which aims to assist you in thoroughly managing and maintaining your database, with the least amount of effort for you. After installing the application, you can launch it and begin working with it. Its user-friendly interface makes it quite simple to handle, allowing you to quickly open new database connections, either using the wizard or by inputting the required information yourself.

لینک دانلود