تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود نرم افزار FastCopy v3.70 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/01/26نسخه جدید FastCopy v3.70 اضافه شد.

FastCopy کپی اطلاعات و داده ها در سیستم ها کامپیوتری جز اساسی ترین و مهمترین عملیات ها می باشد. هر روزه تصاویر، وئدیوها، فایل های متنی و بسیاری اطلاعات را در قسمت های مختلف کپی می کنیم. این عمل بسیار ساده که روزانه چندین بار اجرا می شود گاه با مشکلاتی مواجه می شود که امکان کپی فایل مورد نظر را غیر ممکن یا دشوار می سازد. نرم افزار Fast copy با بررسی دقیق علل ایجاد مشکل در کپی فایل ها، آنها را شناسایی و راه حل صحیح را برای کاربران ارائه کرده و یا به صورت خودکار آن ایراد را رفع می کند. با نصب این نرم افزار تمام فایل های خود را در کمترین زمان بدون هیچ گونه وقفه و ایرادی کپی کنید.

سایر مشخصات : این نرم افزار پرکاربرد امکان انجام سریع کپی و انتقال فایل ها در سیستم کامپیوتری را فراهم می سازد. بخشی از ایرادات پیش آمده در حین کپی می تواند ناشی از حجم بسیار بالای فایل های ارسالی باشد که این حجم بالا علاوه بر ایجاد اختلال و یا وقفه می تواند مانع ارسال دقیق و کامل اطلاعات نیز شود. این نرم افزار به شما کمک خواهد کرد تا حتی فایل های با حجم بسیار بالا را با دقت در کمترین زمان کپی و منتقل سازید. سرعت و دقت بسیار بالای نرم افزار Fast copy جز ویژگی های اساسی این نرم افزار می باشد. استفاده از روش های سیستمی مختلف براساس محل ذخیره ارسال و دریافت فایل ها، از شگردهای نرم افزار برای افزایش سرعت کپی می باشد.

FastCopy.center

ویژگی های نرم افزار Fast copy :

– محیط کاربری ساده

– سرعت بسیار بالا در ارسال و کپی فایل ها

– امکان انتقال انواع فایل ها

– عیب یابی سریع و پیشنهاد روش حل ایراد

– افزایش سرعت تا دو برابر سرعت کپی فایل ها در ویندوز

– نمایش مستقیم اجرای عملیات با توجه به حجم و زمان مورد نیاز

– حذف فایل های تکراری

FastCopy

FastCopy v3.70 - Win

FastCopy provides a faster way to copy, move or delete large numbers of files. It automatically selects an optimized method depending on whether the Source and Destination directory are on the same or different hard drives, and performs read/write operations without using the O/S cache. In addition to simple copy and delete operations, the program also supports advanced methods that allow you to synchronize files based on their date and size. Other features include customizable buffer size, preview of file actions, adjustable speed control, command-line support, file verification and advanced file filtering. FastCopy supports Unicode and long file names. Standalone software, installation is optional.

لینک دانلود