تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Ham Radio Deluxe v6.5.0.207 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/01/12نسخه جدید Ham Radio Deluxe v6.5.0.207 اضافه شد.

کاربر را در زمینه گیرنده های دیجیتال و رادیویی در کامپیوتر برآورده سازد و یا نه ؟ بی شک جواب مثبت است چرا که Ham Radio Deluxe به خوبی نیازهای شما را در زمینه گیرنده های دیجیتال و رادیویی در کامپیوتر برآورده خواهد ساخت ، پس اگر نیازمند یک نرم افزار جهت کار در زمینه گیرنده های دیجیتال و رادیویی در کامپیوتر هستید ، نرم افزار Ham Radio Deluxe تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. نرم افزار Ham Radio Deluxe با دارا بودن یک محیط کاربری قویی به همراه گرافیک عالی به خوبی تمامی نیازهای شما را در زمینه گیرنده های دیجیتال و رادیویی در کامپیوتر به خوبی بر آورده کرده است. بی شک پس از استفاده از Ham Radio Deluxe دیگر به هیچ نرم افزار دیگری نیاز نخواهید داشت چرا که نرم افزار Ham Radio Deluxe به خوبی توانسته است تمامی ابزارهای مورد نیاز برای کار بر روی گیرنده های دیجیتال و رادیویی در کامپیوتر را برای شما فراهم آورد. از ویژگی های اساسی نرم افزار Ham Radio Deluxe می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما در زمنیه گیرنده های دیجیتال و رادیویی در کامپیوتر اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای گیرنده های دیجیتال و رادیویی در کامپیوتر برای خود داشته باشید.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

Ham Radio Deluxe center

ویژگی های نرم افزار Ham Radio Deluxe :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی گیرنده های دیجیتال و رادیویی در کامپیوتر– کاربردی در امر گیرنده های دیجیتال و رادیویی در کامپیوتر-انجام گیرنده های دیجیتال و رادیویی در کامپیوتر با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار Ham Radio Deluxe  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   HRD Softwareنوع نرم افزار :  ابزار گیرنده های دیجیتال و رادیویی در کامپیوترنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Ham Radio Deluxe

Ham Radio Deluxe

Ham Radio Deluxe is structured to support most HF / VHF / UHF amateur radio transceivers and receivers. It currently supports ICOM, Yaesu, Elecraft, FlexRadio, Ten-Tec and Kenwood. A full list is available in the user community. HRD offers a bundle package with ROC for your AEA/Timewave or Kantronics TNC.


Features:
- Built-in logbook,
- Favourites (just like Internet Explorer),
- Integrated DX cluster,
- Customisable band layouts,
- Satellite tracking interface,
- Scanning,
- Synchronise up to ten instances of HRD - tune one radio, the rest follow!

لینک دانلود