تبلیغات

سریال آقا زاده

تبلیغات

سریال موچین

دانلود نرم افزار Mastercam 2017 Update 3 v19.0.15109.0 – نرم افزار طراحی قطعات صنعتی

بالاخره پس از مدت ها، CNC Software نرم افزار جدید خود با نام Mastercam 2017 را منتشر کرد. نرم افزاری که هدف خود را روی بهبود سرعت خروجی، اتوماسیون و بهبود کیفیت برای تمام کارهای ماشینی قرار داده است. نرم افزار Mastercam 2017 با ارائه ویژگی هایی نظیر بهبود روند تولید، بهبود کیفیت رابط کاربری و … به بازار عرضه شد. همچنین در نسخه جدید این نرم افزار، یک نوار روبان (Ribbon) قرار داده شده است که همین مسئله به کاربر کمک می کند تا ابزارهای مختلف را به سرعت پیدا کند و در وقت و کیفیت صرفه جویی کند. این مسئله به قدری مهم بود که Meghan West، رئیس شرکت CNC Software، بیان می کند که ابزارهای مختلفی وجود داشتند که کاربر از انها اطلاعی نداشتند. ما زمان بسیار زیادی را با کاربران مختلف به بحث و گفتگو گذراندیم و تلاش کردیم تا بهترین تصمیم را برای این کار بگیریم. در نهایت به این نتیجه رسیددیم که در نسخه 2017 این نرم افزار، تغییرات ظاهری بسیار زیادی را تدارک ببینیم و مطمئن هستیم این تغییرات به نفع کاربران خواهد بود.

سایر توضیحات: تکنولوژی Dynamic Motion باعث می شود که کارها در ماشین حدودا 75% کاهش پیدا کنند! باید توجه داشت که استفاده از این تکنولوژی و فراگیری آن بسیار مهم است و زمان بسیار زیادی را برای شما می خرد. همچنین این تلنولوژی به شما کمک می کند تا از ماشین و دستگاه خود به نحو احسن استفاده کنید. این تکنولوژی همچنین به استفاده بهینه از مواد، کاهش ضایعات، سرعت بخشیدن به کار و … کمک بسیار زیادی می کند.

*این نرم افزار فقط روی ویندوزهای 64 بیتی قابل نصب است*

*قبل از نصب حتما راهنمای نصب را مطالعه نمایید*

نرم افزار Mastercam 2017 جدید

ویژگی های اصلی نرم افزار:

– طراحی ابزارهای ماشینی و ماشین آلات – طراحی 2 بعدی و 3 بعدی – طراحی قطعات جامدات – ابزارهای پیشرفته – محیط کاری گرافیکی – دارای ابزارهای لازم برای طراحی های CAD و CAM

Mastercam 2017

لینک دانلود