تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Mentor Graphics FLoTHERM PCB v12.2 – Win

FloTHERM رهبر جهانی بی نظیر برای تجزیه و تحلیل حرارتی الکترونیک است، با امتیاز 98 درصد کاربران توصیه می شود. این پشتیبانی از کاربران بیشتر، نمونه های کاربردی، کتابخانه ها و مقالات فنی منتشر شده نسبت به هر محصول رقابتی را پشتیبانی می کند. اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که در حال کارکردن با تحلیل حرارتی در مدارها هستید، بی شک نام شرکت Mentor Graphics را شنیده اید، این شرکت یکی از بزرگترین و معتبر ترین گروه های نرم افزاری در زمینه تحلیل حرارتی در مدارها است که به شما امکان استفاده از نرم افزار های وسیعی در زمینه تحلیل حرارتی در مدارها داده است. نرم افزار Mentor Graphics FLoTHERM PCB یکی دیگر از محصولات این شرکت است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه تحلیل حرارتی در مدارها بر آورده سازید.شکی نیست که استفاده از نرم افزار های تحلیل حرارتی در مدارها روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. نرم افزار Mentor Graphics FLoTHERM PCB یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای تحلیل حرارتی در مدارها است  که محصول شرکت Mentor Graphics بوده و جزو برترین نرم افزار ها در زمینه تحلیل حرارتی در مدارها است. نرم افزار Mentor Graphics FLoTHERM PCB با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاصی شما در امر تحلیل حرارتی در مدارها به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. نرم افزار Mentor Graphics FLoTHERM PCB تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار Mentor Graphics FLoTHERM PCB می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد.  اگر شما هم از کسانی هستید که با این نرم افزار کار می کنید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دائمی و لینک مستقیم دانلود کنید.

FloTHERM PCB center

ویژگی های نرم افزار Mentor Graphics FLoTHERM PCB :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی تحلیل حرارتی در مدارها– نرم افزار کاربردی تحلیل حرارتی در مدارها-انجام تحلیل حرارتی در مدارها با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Mentor Graphics FLoTHERM PCB  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Mentor Graphics FLoTHERM PCBنوع نرم افزار :  ابزار تحلیل حرارتی در مدارهانوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Mentor Graphics FLoTHERM PCB

Mentor Graphics FLoTHERM PCB v12.2

FloTHERM is the undisputed world leader for electronics thermal analysis, with a 98 percent user recommendation rating. It supports more users, application examples, libraries and published technical papers than any competing product.


Accelerated Thermal Design Workflow FloTHERM integrates with popular MCAD and EDA tools. Its XML import capability simplifies building and solving models, post-processing results automatically. FloTHERM's automatic sequential optimization and DoE capabilities reduces the time it takes to reach optimized design, allowing it to be deeply embedded in the design flow.


Robust Meshing and Fast Solver FloTHERM lets engineers focus on design, delivering the most accurate results possible within engineering timescales. Its SmartParts and structured-Cartesian method offers the fastest solution time per grid cell. The FloTHERM “localized-grid” technique supports integrally matched, nested, non-conformal grid interfaces between different parts of the solution domain

لینک دانلود