تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Mentor Graphics Xpedition Enterprise VX.2.6

به روز رسانی :

1398/12/11 نسخه Mentor Graphics Xpedition Enterprise VX.2.6 اضافه شد.

Mentor Graphics Xpedition Enterprise

بدون شک یکی از پر کاربردترین و معروف ترین نرم افزار های شرکت Mentor Graphics می باشد که برای طراحی و شبیه سازی مدارهای چاپی الکترونیکی و PCB طراحی و ساخته شده است. این نرم افزار به دلیل دارا بودن تمامی امکانات و قابلیت های لازم برای طراحی تا تولید یک مدار، از ابتدا تا انتهای یک ایده همراه شما خواهد بود. همچنین قابلیت های طراحی سه بعدی این نرم افزار باعث شده که مهدسین الکترونیک با دستی باز و بدون محدودیت به طراحی بپردازند. یکی از مهمترین ویژگی های این نرم افزار توانایی آن در طراحی مدارهای بسیار پیچیده می باشد که قابل توجه کاربران است.

سایر مشخصات : با

نرم افزار Mentor Graphics Xpedition Enterprise

برد مورد نظر خود را شبیه سازی کنید و از صحت انجام آن اطمینان حاصل کنید و قبل از تولید و عملی کردن آن ایرادات و مشکلات مدار خود را حل کنید تا به بهترین شکل ممکن به خلق بپردازید. ساده بودن کاربری این نرم افزار و همچنین قابلیت های بی شمار آن باعث شده که امروزه این نرم افزار در شرکت های بزرگ برای طراحی بردها به کار رود تا باعث صرفه جویی بسیار در زمان و هزینه ها گردد.ویژگی های نرم افزار Mentor Graphics Xpedition Enterprise :– قابلیت طراحی دو بعدی و سه بعدی مدارها– تست مدارهای طراحی شده قبل از تبدیل به مدارهای فیزیکی– کاهش قابل توجه سیکل طراحی– قابلیت دنبال کردن مسیرهای متفاوت به طور همزمان– قابلیت مدیریت داده و طراحی‌های WIP– امکان اعمال قواعد مشخص برای چندین نقطه از مدار
نام: Mentor Graphics Xpedition Enterprise
شرکت سازنده: Mentor Graphics
تاریخ انتشار: Aug 2019
زبان: انگلیسی
پلتفرم: کامپیوتر
منتشر کننده: Mentor Graphics
رمز فایل: www.download.ir

Mentor Graphics Xpedition Enterprise VX.2.6

pedition® Enterprise is the industry’s most innovative PCB design flow, providing integration from system design definition to manufacturing execution. Its unique, patented technologies can reduce design cycles by 50 percent or more while significantly improving overall quality and resource efficiency.

لینک دانلود