تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار set.a.light 3D STUDIO Edition v2.00.11 x64 – Win

set.a.light 3D STUDIO اولین شبیه سازی استودیوی عکس در جهان است که با استفاده از آن شما می توانید مجموعه های روشنایی را در پیش روی یک کامپیوتر ساخته و به طور واقعی تصاویر نتایج مورد انتظار شبیه سازی کنید. استودیوی عکس مجازی به شما اجازه می دهد که ابعاد و رنگ های دیوار اتاق را آزادانه ویرایش کنید و هر زمان آنها را تغییر دهید یا آنها را ذخیره کنید. شما می توانید روشنایی خود را در آن نصب کنید. تمام عناصر مرتب شده در آن می تواند مانند یک استودیوی واقعی جایگزین شود. ارتفاع و زاویه فن آوری روشنایی می تواند به سادگی تنظیم شود. با استفاده از یک کنترل ساده می توانید آزادانه در منطقه 3D Studio خود حرکت کنید. set.a.light 3D یک نرم افزار قویی و کاربردی از محصولات شرکت set.a.light 3D است که در رده نرم افزار های شبیه ساز استودیو عکاسی قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه شبیه ساز استودیو عکاسی است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های شبیه ساز استودیو عکاسی امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار set.a.light 3D را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های شبیه ساز استودیو عکاسی است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار set.a.light 3D با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه شبیه ساز استودیو عکاسی همراهی خواهد کرد. نرم افزار set.a.light 3D تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای شبیه ساز استودیو عکاسی برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه شبیه ساز استودیو عکاسی و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

App set.a.light 3D STUDIO center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار set.a.light 3D :– سادگی کار با نرم افزار– انتخاب مکان و مدل عکاسی– افزودن نور و دوربین برای عکاسی– دارای کتابخانه ای حاوی تجهیزات مختلف عکاسی– تمرین عکاسی سیاه و سفید در استودیو مجازی– تغییر رنگ لباس مدل های موجود در نرم افزار (تغییر ویژگی های مدل بصورت دلخواه کاربر)– تمرین نورپردازی حرفه ای در عکاسی-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی شبیه ساز استودیو عکاسی– نرم افزار کاربردی شبیه ساز استودیو عکاسی-انجام شبیه ساز استودیو عکاسی با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار set.a.light 3D  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   set.a.light 3Dنوع نرم افزار :  ابزار شبیه ساز استودیو عکاسینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

set.a.light 3D

set.a.light 3D STUDIO Edition v2.00.11 x64

set.a.light 3D STUDIO is the world's first photo studio simulation, with which you can build lighting sets in advance on a PC and realistically simulate the expected picture results.  The virtual photo studio allows you to freely edit the dimensions and wall colours of a room and modify or save them at any time. You can construct your lighting set in it. All of the elements arranged in it can be repositioned like in a real studio. The height and angle of the lighting technology can be simply adjusted. You can move freely in your 3D studio area by means of a simple control.

لینک دانلود