تبلیغات
فیلم ترس

فیلم ممنوعه

سینمای وحشت و لذت ترسیدن با فیلیمو

شانس

تبلیغات
بازی زولا

Zula-banner-ads

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند

Zola-signup_ads

دانلود نرم افزار SoundCloud v2018.01.05 برای اندروید و iOS

به روز رسانی :

1396/11/09 نسخه جدید اضافه شد.

SoundCloud این ابزار بسیار تازه و جدید همواره جدیدترین و تازه ترین موسیقی های بارگذاری شده را به طور روزانه در اختیار شما قرار ی دهد. شما در این نرم افزار قادرید که همه روزه به تمام موسیقی های جدید به آسانی دسترسی داشته باشید و با توجه به علاقه و سلیقه خود آنها را فیلتر و جستجو کنید و به انتخاب آنها دست بزنید. سیستم آپلودی که در این نرم افزار استفاده شده باعث کمک به کاربران بر اساس پیشنهادهای متناسب با هر شخص شده است. بدین صورت که موسیقی های جدید، سبک ها و قطعه هایی که توسط شما پسندیده شده اند، به شما نمایش داده می شود. بنابراین در SoundCloud شما با توجه به سلیقه و ذائقه خود موسیقی ها را به آسانی انتخاب می کنید.

سایر مشخصات : باید این نکته را مدنظر قرار دهید که SoundCloud بزرگترین پلتفورم موسیقی و صدا در سراسر دنیا می باشد به طوری که دارای بیش از 150 میلیون قطعه موسیقی می باشد که هر روز بر عدد آن افزوده می شود. کاتالوگ عظیم این نرم افزار به شما اجازه می دهد که موسیقی های روز هیپ هاپ، الکترونیکی، راک، کلاسیک، جاز، پادکست ها و… را در اختیار داشته باشید. بنابراین فرقی نمی کند که شما در کجا هستید یا مشغول چه کاری می باشید، با SoundCloud همیشه همه موسیقی ها در اختیار شماست. این نرم افزار محبوب و همه چیز تمام محصول شرکت SoundCloud می باشد که صدها میلیون کاربر از آن استفاده می کنند بنابراین نیاز به توضیح بیشتری نمی باشد.

دانلود نرم افزار SoundCloud

ویژگی های نرم افزار SoundCloud :

– بیش از 150 میلیون قطعه موسیقی

– با توجه به سلیقه خود از پیشنهادهای نرم افزار استقبال کنید!

– دسترسی به تمام موسیقی های جدید و یا حتی بسیار قدیمی

– ارتباط با هنرمند مورد علاقه خود به طور مستقیم

– ساخت پلی لیست مورد نطر خود برای موقعیت مختلف

SoundCloud

لینک دانلود