تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار SystemTools Hyena v13.5.0 – Win

به روز رسانی :

1398/10/29نسخه v13.8.2 اضافه شد.

SystemTools Hyena یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های مدیریت شبکه است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های مدیریت شبکه افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون SystemTools سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه مدیریت شبکه دارند. تجربه استفاده کنندگان و تعدد دانلود این نرم افزار میزان کارایی آن را به خوبی برای همگان روشن ساخته است و برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای مدیریت شبکه هستید نرم افزار SystemTools Hyena یکی دیگر از محصولات SystemTools  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه مدیریت شبکه بر آورده سازید. نرم افزار SystemTools Hyena با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه مدیریت شبکه همراهی خواهد کرد. نرم افزار SystemTools Hyena تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدیریت شبکه برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه مدیریت شبکه و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

ویژگی های نرم افزار SystemTools Hyena :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز– اداره کردن ویندوز بالاتر ازNT یا شبکه XP، 2000، 2003 و …– اضافه کردن چند domain، صدها یا هزاران سرور، ایستگاه کاری و کاربران– جستجوگر برای همه عملیات شامل کلیک راست موس منوهای متن حساس برای همه اشیا– شامل خروجی و گزینه های گزارش دستیابی مبنی بر مایکروسافت– عمل هماهنگ سازی– پشتیبانی از مدیریت کاربران، گروه ها، کامپیوتر ها، سرویس ها، وسایل، حوادث، فایل ها، نشست، فایل های باز، فضای دیسک، پیغام، خروجی ها، پردازش ها– پشتیبانی از share ها، domain ها– قابلیت پشتیبانی از پرینتر و عمل چاپ– خروجی گرفتن از اطلاعات فایل باز و اطلاعات ورژن فایل– اضافه کردن نمادهای خاص در نام فایل خروجی– توانایی یافتن سرویس های در حال اجرا و نمایش سریع اطلاعات startup– قابلیت رسیدگی و بازرسی سیستم و کشف سریع حفره های امنیتی– اضافه کردن تاریخ و زمان خروجی– دارای برنامه های کنترل از راه دور مانند VNC-ابزار بسیار قویی مدیریت شبکه– کاربردی در مدیریت شبکه-انجام مدیریت شبکه با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر نرم افزارها-سازگار با تمامی سیستم های سخت افزاری
نام: SystemTools Hyena
شرکت سازنده: systemtools
ورژن: v13.8.2
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

SystemTools Hyena v13.8.2 - Win

Using the built-in Windows administration tools to manage a medium to large Windows 200x network or Active Directory environment can be a challenge. Add multiple domains, hundreds or thousands of servers, workstations, and users, and before you know it, things can get out of hand. Hyena is designed to both simplify and centralize nearly all of the day-to-day management tasks, while providing new capabilities for system administration.This functionality is provided in a single, centralized, easy to use product.

لینک دانلود