دانلود نرم افزار Twinmotion v2019.0.15900 نسخه ویندوز

به روز رسانی :

1399/03/10 نسخه v2019.0.15900 اضافه شد.

Twinmotion

این نرم افزار امکان مصور سازی و ایجاد سریع مدل دیجیتالی از پروژه‌های سه بعدی شما را فراهم می کند . شما می توانید با استفاده از این نرم افزار خلاقیت و احساسات خود را به خوبی تلفیق کرده و مصور سازی کنید .

نرم افزار Twinmotion

وسیله ای متناسب با تمامی نیازهای روزانه صنعت معماری و طراحی داخلی است . این نرم افزار در صنعت، معماری و به طور کلی ساخت و ساز، طرح ریزی شهری، پروژه های عظیم و ساخت چشم انداز، بسیار می تواند کاربردی باشد . همچنین Twinmotion دارای یک رابط کاربری فوق العاده آسان و است . این نرم افزار برای انواع فایل های مورد استفاده در دنیای معماری توسعه داده شده است و با انواع فایل های استاندارد مانند، FBX ،DWG ،DAE و نیز با فایل های نرم افزارهای SketchUp و Cinema4D سازگار است و برای غنی سازی پروژه های خود می توانید، تصاویر را در فرمت های DDS ،PNG ،PSD ،JPG ،TGA وارد کنید . Twinmotion امکان اضافه کردن، حذف کردن و افزودن رنگ، قاب، تزئینات، نور و دیگر تغییرات در پروژه های شما را فراهم می کند . تمامی موارد گفته شده در یک محیط سه بعدی تعاملی و با ابزارهای اختصاصی آن انجام خواهد گرفت .ویژگی های نرم افزار Twinmotion :– دارای یک رابط کاربری فوق العاده اسان و شهودی– تولید فوری تصویر و فیلم از مدل Twinmotion ایجاد شده– وسیله ای متناسب با تمامی نیازهای روزانه صنعت معماری و طراحی داخلی– تقریبا سازگار با همه modeler (مدل ساز ها) 3D موجود در بازار در قالب های FBX، SKP، C4D و OBJ–  امکان اضافه کردن و حذف کردن، رنگ، قاب، اضافه کردن تزئینات، نور و دیگر تغییرات در پروژه های شما– تنها نرم افزار موجود در بازار که قادر است در زمان واقعی تصاویر، پانوراما و فیلم های با کیفیت بالا و همچنین فیلم های 360 درجه تولید کند– iVisit360 این سرویس آنلاین به شما اجازه می دهد به طور مستقیم تصاویر، پانوراما و فیلم های محاسبه شده Twinmotion را برای اشتراک گذاری،ترکیب و سازماندهی در یک پروژه آپلود کنید
نام: Twinmotion
شرکت سازنده: unrealengine
ورژن: v2019.0.15900
زبان: انگلسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Twinmotion v2019.0.15900

Powered by a robust graphic engine, Twinmotion by Abvent is the only solution on the market capable of producing high quality images, panoramas, standard or 360° videos in mere seconds, allowing fully immersive 3D VR exploration. A simple interface and pictograms make Twinmotion extremely easy to learn and use, regardless of the size and complexity of your project, your material, your IT knowledge and your modeler.

لینک دانلود