تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی 30XX v0.20.1 – Portable برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/03/15 نسخه 30XX v0.20.1 - Portable اضافه شد.

اک30XX

یک بازی اکشن و roguelike می باشد که می توانید با یک دوست بازی کنید. شلیک کنید و مبارزه کنید. جهان سرسبز و همیشه در حال تغییر را که پلت فرم دقیق را با مبارزات مخلوط ترکیب می کند کاوش کنید. نگهبانان ترسناک را نابود کنید. تسلط بر قدرت های منحصر به فرد و از دست رفته را دوباره کشف کنید. 30XX ترکیبی از کنترلهای واضح و حرکت سیالی است که شما از پلتفرم های اکشن مانند Mega Man X دوست دارید ، قابلیت پخش یک Roguelike مدرن (Binding of Isaac، Enter the Gungeon، Dead Cells، و غیره) و بازی آنلاین را در یک بسته زیبا و مجزا قرار داده است. هزار سال بعد از 20XX بیدار شوید تا متوجه شوید جهانی که به شما احتیاج دارد از بین رفته است ، و با ظهور ذهن مصنوعی و نژادی انسانی تغییر ناپذیر تغییر کرده است. در زندان سرسبز و سرسبز دنیای ما جستجو کنید و برای نجات آنچه باقی مانده بجنگید. صعود کردن. مبارزه کردن. سقوط. سازگار شدن. در این چرخه بی پایان ، جایی در عمق مدفون ، معنای متعالی وجود دارد. امکانات

 بازی 30XX :

عملکرد ضربان کوب ، بستر های نرم افزاری دقیق و تکنیک زیبا. شخصیت هایی با سبک بازی کاملاً مجزا – مهارت های سریع ، ترکیبی دوستانه Ace و سیستم پیچیده Power Fusion نینا برای قابلیت پخش مجدد بیشتر. هر بار که بازی می کنید یک مجموعه جدید از سطح ، آیتم ها و قدرت ها است. پیشرفت به سبک Roguelike که به شما امکان می دهد سیستم ها و دشواری های بازی را هنگام بازی ، حتی پس از پیروزی تنظیم کنید. یک ویرایشگر سطح قوی – همان ابزاری که توسعه دهندگان از آن استفاده می کنند به شما امکان می دهد تکه های تک سطح یا کل مبارزات سفارشی را ایجاد کنید. حالت چند نفره و آنلاین ، بنابراین می توانید از 30XX به همراه یک دوست لذت ببرید.
نام: 30XX
حجم فایل: 249 مگابایت
شرکت سازنده: Batterystaple Games
تاریخ انتشار: February 2021
امتیاز استیم: 9
ورژن: v0.20.1
نسخه: Portable
آپدیت: June 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: Batterystaple Games
رمز فایل: www.download.ir

30XX v0.20.1 - Portable

Jump, shoot, and slash your way through 30XX, the roguelike action platformer you can play with a friend! Explore lush, ever-changing worlds that mix precise platforming with fevered combat. Destroy fearsome Guardians. Master unique Powers. Rediscover the thousand years we've lost.

لینک دانلود