تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی A Summer’s End – Hong Kong 1986 نسخه DARKSiDERS

A Summer’s End – Hong Kong 1986

یک رمان تصویری است که داستان دو شخصیت با نام میشل و سم را دنبال می کند و این که چگونه دیدار اولیه ی آن ها بعدها تبدیل به یک رابطه ی بسیار عمیق می شود . داستان این عنوان در منطقه ای پر جنب و جوش در هونگ کنگ و در سال 1986 جریان دارد و درباره ی عشق ، خانواده و فرهنگ می باشد .

بازی A Summer’s End – Hong Kong 1986

درباره ی جست و جوی هویت معنی زندگی در دنیایی است که به سرعت در حال تغییر می باشد و در آن جهان بینی ها و فرهنگ های متفاوت با هم برخورد می کنند . منبع الهام اصلی توسعه دهندگان این عنوان ، سینمای هونگ کنگ ، انیمه های دهه ی 80 میلادی ، موسیقی پاپ شهری و ادبیات معاصر آسیا می باشند و همچنین این بازی یک ادای احترام به گذشته است و طراحی بصری آن برای طرفداران هنرها و مدهای سال های پیش بسیار جذاب است . از ویژگی های اصلی این بازی می توان به داستان عاشقانه ی آن در فضایی بسیار متفاوت ، قابلیت تعامل با شخصیت ها و انتخاب دیالوگ ها هنگام صحبت با آن ها ، دو پایان متفاوت و بی نظیر ، سیستمی بر پایه ی موقعیت برای باز کردن صحنه های اضافی ، بیش از 400 طرح هنری منحصر به فرد که همه شان به صورت دستی کشیده شده اند و موسیقی های متن جذاب آن اشاره کرد . این عنوان موسیقی هایی از سه هنرمند کمتر شناخته شده با نام Timecop 1983 ، Crystal Cola و Stevia Sphere دارد . 
نام: A Summer's End - Hong Kong 1986
حجم فایل: 1.15 گیگابایت
شرکت سازنده: Oracle and Bone
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 9
نسخه: DARKSiDERS
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی - رمان تصویری
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Oracle and Bone
رمز فایل: www.download.ir

A Summer's End - Hong Kong 1986 - DARKSiDERS

A Summer’s End - Hong Kong 1986 is a visual novel game. Follow the story of Michelle and Sam, and how their chance meeting evolves into a deeper relationship. Set in vibrant Hong Kong in the year 1986, it is an original story about love, family, and culture. A Summer's End - Hong Kong 1986 is about seeking identity and meaning in a rapidly changing world where conflicting worldviews and cultures collide. Inspired by Hong Kong cinema, 80s anime, city pop, and contemporary Asian literature, A Summer’s End - Hong Kong 1986 is an homage to the past and a visual delight for fans of retro art and fashion.

لینک دانلود