تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Adeptus Titanicus Dominus-Early Access

Adeptus Titanicus Dominus

یک بازی استراتژیک سه‌بعدی است که در سال 2018 و توسط استودیو بازی‌سازی Membraine Studios طراحی شده است. Adeptus Titanicus Dominus اقتباسی موفق از بازی تخته‌ای Titan Legions است که کنترل قدرتمندترین و کشنده‌ترین سلاح‌های ماشینی امپراتوری انسان‌ها یعنی تایتان ها را به شما واگذار می‌کند! این تایتان ها Adeptus Titanicus نام داشته و نقش مهمی در نبردها ایفا می‌کنند. بخش آفلاین بازی دو حالت برای بازی کردن به نام‌های Skirmish mode و Scenarios mode ارائه می‌دهد. هوش مصنوعی رقبای شما در این دو حالت بسیار خوب عمل کرده و مهارت و دقت شما را به چالش خواهد کشید. به شما این حق انتخاب داده شده است تا از میان لژیون‌های وفادار به امپراتوری و لژیون‌های خیانت‌کار یکی را انتخاب کنید. هر کدام از این لژیون‌ها دارای کلاس‌های مختلفی از ربات‌های تایتان هستند که تنوع آن بی‌نظیر است. تایتان های وفادار به ترتیب در قالب کلاس‌های Astorum (Warp Runners), Gryphonicus (War Griffons), Crucius (Warmongers) و Osedax (The Cockatrices) دسته بندی شده‌اند. تایتان های خیانت‌کار نیز Mortis (Death Heads), Vulcanum (Dark Fire), Damnosus (Lords of Ruin) و Fureans (Tiger Eyes) نام دارند. بازی Adeptus Titanicus Dominus دقیقاً از همان قوانین اولیه و ساده‌ای استفاده می‌کند که در بازی تخته‌ای لژیون‌های تایتان وجود دارد. سیستم مبارزاتی بازی با وجود این قوانین بسیار ساده و روان به نظر می‌رسد اما دارای ابعاد استراتژیکی و تاکتیکی بسیار ساده و پیچیده‌ای است که شما را به چالش خواهد کشید.

بازی Adeptus Titanicus Dominus

با کمک قوانین آسان و سیستم مبارزاتی ساده خود توانسته عناصر استراتژیکی و تاکتیکی را با صحنه‌های سریع و هیجان‌انگیز اکشن ترکیب کرده و تجربه‌ای منحصربه‌فرد برای دوست داران دنیای وارهمر خلق کند. 
نام: Adeptus Titanicus Dominus
حجم فایل: 3.3 گیگابایت
شرکت سازنده: Membraine Studios
تاریخ انتشار: 2018
نسخه: Early Access
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Membraine Studios
رمز فایل: www.download.ir

Adeptus Titanicus Dominus - Early Access

Adeptus Titanicus: Dominus, the 3D turn-based strategy PC game adaptation of Games Workshop’s classic Titan Legions tabletop game, puts you in control of the greatest weapons available to the Imperium of Man, the mighty Titans of the Adeptus Titanicus!

لینک دانلود