تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Adobe Flash Builder Premium v4.6 نسخه ویندوز

Adobe Flash Builder Premium

یک نرم افزار برنامه نویسی برای ساخت و توسعه برنامه های کاربردی با استفاده از چارچوب سورس کد های منبع باز Flex و زبان ActionScript می باشد . همچنین این نرم افزار دارای یک ابزار تست حرفه ای ، نظارت بر شبکه و پشتیبانی از برنامه های توسعه داده شده می باشد . این نرم افزار برنامه نویسی مبتنی بر Eclipse است و این بدان معنی است که هم شامل طراحی های بصری برای محیط کاربری نرم افزار می شود و هم با استفاده از زبان های برنامه نویسی MXML و Action Script خواهید توانست رابط کاربری را بهینه تر کنید و آن را کاربر پسند تر یا User Friendly کنید . با کمک

نرم افزار Adobe Flash Builder Premium

می توانید بازی هایی را با فرمت فلش توسعه دهید و آنها را به انتشار برسانید ، همچنین این برنامه امکان توسعه بازی ها و نرم افزار های کاربردی را برای نسخه های iOS و اندروید را نیز دارا می باشد . از دیگر امکانات نرم افزار Adobe Flash Builder Premium می توان به : استفاده از قابلیت QuickAssist و QuickFix که توانایی تغییر و ویرایش سریع متغیر ها را دارا می باشد و می تواند به وسیله این ویژگی درون برنامه ای بسیاری از کارهای ویرایش کدنویسی را انجام دهد ، دارای بیش از 100 قالب کد نویسی و قابلیت انتخاب بهترین قالب برای منظور توسعه کاربر تا بهترین نتیجه را بگیرد ، امکان دسترسی به جدیدترین قابلیت های سیستم عامل هایی نظیر Mac OS ، Windows ، Android ، iOS و لینوکس که امکان کدنویسی و توسعه نرم افزار و بازی در قالب فایل فلش را برای تمامی سیستم عامل های ذکر شده دارا می باشد ، امکان اشکال زدایی هوشمند و تست نرم افزار و بازی در محیط برنامه و …. اشاره کرد . این نسخه از نرم افزار با ورژن 4.6 در سال 2011 منتشر شد .
نام: Adobe Flash Builder Premium
حجم فایل: 940 مگابایت
شرکت سازنده: Adobe
تاریخ انتشار: 2011
ورژن: v4.6
زبان: انگلیسی
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Adobe Flash Builder Premium - v4.6

Adobe Flash Builder Premium software is a development environment for building applications using the open-source Flex framework and the ActionScript language. Flash Builder Premium includes professional testing tools such as profilers, network monitoring, and unit testing support.Adobe Flash Builder Premium is based on Eclipse and offers both a visual design environment for designing application user interfaces and a full-featured development environment for the MXML and ActionScript languages.

لینک دانلود