دانلود فیلم آموزشی دوره آموزش ادوب فتوشاپ برای مبتدی ها

Adobe Photoshop For Beginners Training Course

فیلم آموزشی محصول کمپانی معروف Udemy و به زبان انگلیسی میباشد . این دوره عملکردهای اصلی ادوب فتوشاچ و نحوه استفاده از آن را به شما آموزش می دهد .آنچه در دوره Adobe Photoshop For Beginners Training Course یاد خواهید گرفت:_ عملکردهای اساسی فتوشاپ . _ نحوه ویرایش گرافیک ، تصاویر و عکس ها . _ نحوه استفاده از فیلترها ، افکت ها و ابزارهای دیگر .الزامات

دوره Adobe Photoshop For Beginners Training Course

:شما باید به ادوب فتوشاپ دسترسی داشته باشید (در صورتی که می خواهید ابتدا آن را تست کنید نسخه آزمایشی دارد)شرح دوره: در هر سخنرانی ، کارکردها با یک مثال عملی توضیح داده می شوند تا بتوانید دقیقاً چگونگی انجام کار را ببینید . از تابع به روشی مفید استفاده کنید . این دوره مناسب برای مبتدیانی است که تازه با ادوب فتوشاپ شروع به کار کرده و می خواهند یاد بگیرند . اصول اولیه کار با این نرم افزار و ایجاد و ویرایش تصاویر عالی ، گرافیکی و عکسهای عالی را می آموزید .این دوره برای چه کسی است:_ طراحان وب . _ عکاسان . _ طراحان گرافیک . _ افرادی که می خواهند نحوه استفاده از Adobe Photoshop را یاد بگیرند . _ افرادی که می خواهند به تنهایی عکس ، تصاویر و گرافیک خود را ویرایش کنند .
نام: Adobe Photoshop For Beginners Training Course
حجم فایل: 1.1 گیگابایت
شرکت سازنده: Udemy
کیفیت: 720p
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
مدت زمان پخش: 2 ساعت و 10 دقیقه
فرمت فایل: mp4
منتشر کننده: Udemy
رمز فایل: www.download.ir

Adobe Photoshop For Beginners Training Course

Learn Adobe Photoshop From Scratch - This Course Will Teach You The Basic Functions of Adobe Photoshop And How To Use It.

لینک دانلود