دانلود نرم افزار اندروید Adobe Scan v20.03.09

Adobe Scan

نام نرم افزاری برای اسکن اطلاعات و برگه های مختلف که کار شما را بسیار راحت ، آسان و بدون احتیاج به اسکنر ها خواهد کرد . شما از هر اطلاعاتی مانند رسید ، یادداشت ، اسناد ، عکس ، کارت ویزیت ، تخته وایت برد ، شناسنامه ، کارت ملی و .. می توانید به راحتی اسکن گرفته و آن را با اتصال به پرینتر مورد نظر پرینت بگیرید . شما می توانید فایل های اسکن شده را مستقیما به PDF تبدیل کنید  فناوری این نرم افزار بسیار پیشرفته و حرفه ای و با مدرن ترین یافته های اسکنر ها می باشد که کار با آن را بسیار ساده و حرفه ای می کند . شما با استفاده از نرم افزار Adobe Scan می توانید پس از اسکن مدارک مورد نظر خود آن را ویرایش کرده و کیفیت آنها را بهبود ببخشید که قابلیتی بسیار شگفت انگیز و بسیار کاربردی می باشد و همین مورد باعث محبوبیت چندین برابر این برنامه می باشد . شما می توانید به راحتی چندین اسناد را در کنار هم یکبار اسکن گرفته و سپس آن ها را crop یا جدا کنید و در وقت خود صرفه جویی کنید .

نرم افزار Adobe Scan

قطعا بهترین برنامه و روش برای اسکن مدارک شما بوده که کاملا به صورت رایگان و با رابط کاربری ساده طراحی شده است که در وقت شما صرفه جویی زیادی می کند .
نام: Adobe Scan
حجم فایل: 51 مگابایت
شرکت سازنده: Adobe
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v20.03.09
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 6.0 و بالاتر

Adobe Scan - v20.02.09

The free document scanning app from Adobe turns your device into a powerful portable PDF scanner that recognizes text automatically (OCR).

لینک دانلود