دانلود نرم افزار Alt-Tab Terminator v4.7 نسخه ویندوز

Alt-Tab Terminator

جهت بهبود عملکرد Alt-Tab طراحی شده است. همانطور که میدانید در نسخه های جدید ویندوز قابلیتی با نام Alt-Tab وجود دارد که در گذشته نیز وجود داشته است اما در نسخه های جدید با طراحی و عملکرد بهتری عرضه شده است. حال میخواهیم این ویژگی را به کمک

نرم افزار Alt-Tab Terminator

بهتر کنیم. به کمک این برنامه شما می‌توانید پنجره های خود را با حالتی بهتر از گذشته کنترل کنید. ترکیب این دو کلید باعث می‌شود تا شما بتوانید میان پنجره ها و برنامه های باز خود به راحتی حرکت کرده و به سرعت میان آنها سوییچ کنید. حال به کمک Alt-Tab Terminator شما میتوانید این کار را در یک محیط فوق العاده و بی‌نظیر و تنها با یک کلیک انجام دهید. در حقیقت برنامه تمامی پنجره های باز شما را با عنوان ها و نام برنامه مورد نظر در یک قالب منحصر به فرد و به صورت منظم مرتب کرده و شما می‌توانید به راحتی میان آنها سوییچ کنید. همچنین با کلیک بر روی هر پنجره یک پیش نمایش زنده ای در سمت راست به شما نشان داده می‌شود. شخصی سازی محیط برنامه، جست و جوی آسان، بهینه سازی کلید های میانبر Alt-Tab و… از ویژگی های کلیدی برنامه به شمار میروند.
نام: Alt-Tab Terminator
حجم فایل: 6 مگابایت
شرکت سازنده: NTWind
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v4.7
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Alt-Tab Terminator v4.7 - Win

This program replaces the default Alt-Tab dialog with a nice box that shows a list of all running tasks, with their names and preview snapshots, and enables the user to search through the list and navigate using the mouse and keyboard.

لینک دانلود