تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Altair Inspire Studio & Render v2019.4.0 Build 10571 x64

Altair Inspire Studio & Render

یک نرم افزار طراحی سه بعدی است که از مدل سازی CAD به طور کامل پشتیبانی می کند . این نوع مدل سازی که از طریق ویرایش سطوح پیچیده NURBS کلاس A استفاده می کند می تواند باعث شود که طراحی های مورد نظر شما با کیفیت غیر قابل قیاس ارائه شود و تمامی جزئیات با کیفیت بالا و بهتر که مورد پسند همگان باشد ، درون نرم افزار کشیده شود و شما می توانید از آن خروجی مورد نظر را دریافت کنید . نرم افزار Altair Inspire Studio & Render برنامه ای است که با ایجاد تجسم مدل ها بر روی خود نرم افزار می تواند جزئیات دقیقی از نحوه کشیده شدن آنها به کاربر ارائه کند ، همچنین با کمک این نرم افزار قادرید که طراحی هایی که در دیگر برنامه ها کشیده شده است را به صورت یک ورودی به این برنامه بدهید و جزئیات نمایشی آن را در این برنامه بهبود ببخشید .

نرم افزار Altair Inspire Studio & Render

از تمامی مدل سازی های CAD به طور کامل پشتیبانی می کند و می تواند هر کاربر در هر سطح حرفه ای که باشد را از امکانات برنامه راضی نگه دارد .
نام: Altair Inspire Studio & Render
حجم فایل: 2.91 گیگابایت
شرکت سازنده: Altair
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v2019.4.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Altair Inspire Studio & Render - v2019.4.0 Build 10571 x64

Altair Inspire Studio (former Altair / solidThinking Evolve) - CAD modeler supporting the creation and editing of complex NURBS class A surfaces.Altair Inspire Render - a program for creating photorealistic visualization of models.

لینک دانلود