تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Altair Compose / Activate / Embed v2021.1.0 Build 6595

به روز رسانی :

1400/04/01 نسخه Altair 2020.3 Build 57 اضافه شد.

Altair Activate/Compose/Embed

سه نرم افزار مهندسی قدرتمند از شرکت نرم افزاری SolidThinking هستند که به طراحان و مهندسان سیستم ها کمک می کنند تا طراحی محصول نهایی خود را کنترل و شبیه سازی کنند. فرآیند شبیه سازی در بازار رقابتی امروز نیاز به نوآوری در طراحی اولیه تا مرحله محصول دارد. SolidThinking مدلهای قدرتمند توسعه نرم افزار ، طراحی مفهومی و شبیه سازی تولید را در اختیار بسیاری از شرکتها قرار داده است تا بتوانند ضمن صرفه جویی در وقت و هزینه ، به کیفیت مطلوب خود برسند. نرم افزار Altair Activate/Compose/Embed ابزاری متنوع و انعطاف پذیر برای مدل سازی و شبیه سازی سریع محصولات چند رشته ای است که توسط مهندسان و طراحان محصول به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد. Altair Compose محیطی برای محاسبه ، ویرایش و تجسم داده ها و اسکریپت ها و عیب یابی دارد که برای اتوماسیون فرایندها و تسریع در محاسبات تکراری مفید است.

Altair Embed یک محیط بصری برای توسعه مبتنی بر مدل سیستم های تعبیه شده است که بطور خودکار کد را از نمودار بلوک مدل ها تولید کرده و آنها را به یک سخت افزار کنترل کننده منتقل می کند . از دیگر امکانات نرم افزار Altair Activate/Compose/Embed می توان به : دارای صدها عملیات ریاضی قدرتمند و توابع داخلی که برای محاسبات اعم از فوق العاده ساده تا فوق العاده پیچیده مورد استفاده قرار می گیرد ، یک محصول واحد با یک محیط توسعه یکپارچه ، بدون جعبه ابزار جداگانه و هزینه اضافی مورد نیاز است ، طراحی بر اساس زبان ماتریس باز اشاره کرد .

 • FEATURES:
 • Perform engineering calculations based on basics
 • Pre-processing and post-processing of information
 • Helping make better decisions in engineering
 • Multifunctional tool with user friendly interface
 • Automation and scripting processes
 • 2D and 3D projection
 • Input and output information for CAE tools
 • Full simulation of product performance
 • Control system design
 • Automatically convert charts to MCU codes
نام: Altair Compose / Activate / Embed
حجم فایل: 1.7 , 1.5 گیگابایت
شرکت سازنده: SolidThinking
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2021.1.0 Build 6595
نسخه: 64 بیتی
آپدیت: June 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Altair Compose / Activate / Embed v2021.1.0 Build 6595

Altair Activate / Compose / Embed are three powerful engineering software from SolidThinking that help designers and system engineers control and simulate product design. The simulation process in today’s competitive marketplace requires innovation in initial design up to the product stage. SolidThinking has provided many companies with powerful software development models, conceptual design, and production simulation to help them achieve their desired quality while saving time and money. Altair Activate software is a versatile and flexible tool for quickly modeling and simulating multidisciplinary products that is widely used by product engineers and designers.

لینک دانلود