دانلود نرم افزار Ambiera WebsitePainter v3.5 نسخه ویندوز

Ambiera WebsitePainter

یک نرم افزار ویرایشگر وب و مختص کسانی است که برای ایجاد وب سایت ها هیچ دانش فنی ندارند و بدون هر گونه دانش حرفه ای می توانید یک وب سایت کاملا حرفه ای را تنها با چند کلیک ساده به راه بیندازند . این نرم افزار دارای رابط کاربری بسیار ساده می باشد و به همین دلیل مناسب همه کاربران با هر سطح دانش فنی و معلومات می باشد . با نرم افزار Ambiera WebsitePainter می توانید انواع دکمه های تحت وب نسخه 2.0 ، جلوه های افقی صفحات ، اضافه کردن متن های مداوم ، قرار دادن مرزهای بین صفحات و … را بر روی وب سایت اضافه کرد و این موارد را می توان به راحتی و با چند کلیک برای وب سایت مورد نظر قرار داد . از دیگر امکانات

نرم افزار Ambiera WebsitePainter

می توان موارد : ساخت سایت هایی مدرن تنها با چند کلیک ، قرار دادن و طراحی دقیق با طرح بندی پیکسلی ، طراحی اسلاید ها ، منوها ، گالری و … به راحتی هر چه تمام تر ، ساخت صفحات با فرمت PHP ، HTML و ASP ، کنترل کامل بر روی کدهای HTML ، پشتیبانی از تمامی زبان ها از طریق یونیکد و … را نام برد .
نام: Ambiera WebsitePainter
حجم فایل: 8.1 مگابایت
شرکت سازنده: Ambiera
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v3.5
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Ambiera WebsitePainter - v3.5

This program is a web editor for creating professional looking Websites, without HTML knowledge and programming. With a few clicks it is possible to create web pages with elements like Web2.0 buttons, gradients, round borders, hover effects, transparencies, continuous text and more.

لینک دانلود