دانلود بازی کامپیوتر AO Tennis 2 v1.0.2027

به روز رسانی :

1399/02/20 نسخه v1.0.2027 اضافه شد.

AO Tennis 2

یک بازی شبیه سازی ورزش تنیس و یک میدان بازی برای شما است . از مجموعه کامل ویرایش آکادمی برای ایجاد یک بازیکن ، درست مثل خودتان استفاده کنید و قهرمانی را خلق کنید که بتواند در دنیا با سایر بازیکنان دیگر بر سر نفر برتری مبارزه کند یا می توانید از هزاران آیتم پیش فرضی که درون بازی قرار دارد استفاده کنید و بازیکن مخصوص خودتان را خلق کنید . در بازی AO Tennis 2 باید به حدی سعی کنید که بتوانید نام خود را در کنار نام های قهرمانان جام های ATP مثل رافائل نادال قرار دهید و خود را با آنها مقایسه کنید . حالت حرفه ای بازی به صورت باز طراحی شده در بازی گنجانده شده تا تجربه ای دلنشین تر و بهتر نسبت به نسخه اول بازی به شما ارائه دهد . همچنین این حالت را می توانید برای به صورت تک نفره یا همراه با یک دوست انجام دهید و به رقابت بر سر جام بپردازید . همواره در بازی های باید به گونه ای باشید که حامیان مالی شما از شما نا امید نشوند . همچنین در

بازی AO Tennis 2

با حالت جدید ، می توانید بازی های افسانه ای انجام شده در دنیا را زنده کنید و با ویرایشگر سناریو داستان آن بازی را از نو بسازید و خود را درون آن قرار دهید . اگر علاقمند به ورزش تنیس هستید ، این بازی زیبا را از دست ندهید . 
نام: AO Tennis 2
حجم فایل: 15.3 گیگابایت
شرکت سازنده: Big Ant Studios
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 7
ورژن: v1.0.1713
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه سازی - ورزشی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Bigben Interactive
رمز فایل: www.download.ir

AO Tennis 2 v1.0.2027

A PLAYING FIELD MADE FOR YOU, BY YOU : Use the comprehensive Academy editing suite to create a player just like YOU as well as your own courts, or you can download thousands of community creations.See how you compare to the big names on the ATP & WTA circuits, including Rafael Nadal, Ash Barty, Angelique Kerber and many more.

لینک دانلود