دانلود نرم افزار Aquaveo GMS Premium v10.4.7 نسخه ویندوز

Aquaveo GMS Premium

یک نرم افزار قدرتمند در زمینه طراحی و شبیه سازی آب های زیرزمینی میباشد. طراحی بدون شبیه سازی در این رشته معنا ندارد، چراکه شما باید عملکرد دقیق و کامل طرح را بررسی و تحلیل کنید، اینجاست که تفاوت میان برنامه های گوناگون و

نرم افزار Aquaveo GMS Premium

مشخص میشود. با قابلیت شبیه سازی مدل ها شما میتوانید به راحتی رفتار مدل خود را تحلیل کنید و نقاط ضعف و یا قوت آن را بسنجید. همچنین Aquaveo GMS Premium دارای طیف گسترده ای از ابزار ها میباشد که همگی به شما کمک میکنند تا یک مدل دقیق را ایجاد کنید. رابط کاربری نرم افزار نیز از دیگر ویژگی های آن میباشد، به صورتی که همه چیز به طور کامل مشخص بوده و نیاز به کوچک ترین راهنمایی نمیباشد. علاوه بر این نرم افزار شامل طیف وسیعی از مدل های آبی نظیر MODFLOW, MODFLOW-LGR, MODFLOW-USG, MODPATH, MT3DMS, RT3D, SEAWAT و PHT3D میباشد. برنامه پیش رو به راحتی سفره های زیرزمینی را به طور سه بعدی به شما نشان میدهد و شما میتوانید با تغییر پارامتر ها آنها را تغییر داده و مطابق مدل خود کنید. سرعت پردازش نیز در این برنامه حرف اول را میزند، چراکه سرعت در کار های طراحی و گرافیکی در اولویت بوده و این برنامه نیز این قانون را رعایت کرده و با بالاترین سرعت پردازش به شما کمک میکند تا طرح های خود را بدون مشکل ایجاد کرده و آنها را شبیه سازی کنید.
نام: Aquaveo GMS Premium
حجم فایل: 809 مگابایت
شرکت سازنده: Aquaveo
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v10.4.7
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Aquaveo GMS Premium v10.4.7

Aquaveo GMS is a powerful Aquaveo software for modeling and simulating groundwater. The Ibn program has comprehensive modeling tools, including modeling the geometry of aquatic structures, mapping, managing and visualizing data, and also includes a range of numerical models of water currents such as MODFLOW, MODFLOW-LGR, MODFLOW-USG, MODPATH, MT3DMS, RT3D, SEAWAT, & PHT3D. In addition, online maps, PEST, Parallel PEST, etc.

لینک دانلود