دانلود بازی اکشن Arboria Infested Depths نسخه Early Access

به روز رسانی :

1399/11/15 نسخه Arboria Infested Depths - Early Access اضافه شد.

Arboria

یک بازی اکشن می باشد که به عنوان یک مبارز ، یک Yotun ، شما باید به جست و جو و اکتشاف در سیاه چاله هایی که به صورت تصادفی تولید می شوند بپردازید ، برای مقابله با چالش ها از ابزارها و تجهیزات مختلف استفاده کنید ، دشمن ها را با استفاده از اسلحه های سیمبیوتی استفاده کنید و جهش پیدا کنید تا قوی تر شوید . در

بازی Arboria 

شما در نقش یک فرد برگزیده قرار می گیرید که قرار است قبیله ی Yotunz را از نابودی نجات بدهد . شما باید راحتی و امنیت پناهگاه خود را رها کنید تا به سرزمین پهناور و دائما در حال تغییر Durnar سفر کنید ، یک جهان زیر زمینی پر از خطرات مختلف که اسرار زیادی در آن وجود دارد . شما وظیفه دارید تا درخت پدر را التیام دهید تا بتوانید قدرت قبیله ی خود را بازیابی کنید . شما همچنین باید اسلحه های خود را ارتقا دهید و همچنین با دشمن ها و باس فایت های منحصر به فردی رو به رو شوید . شما در طول مسیر خود با افراد عجیب و غریبی برخورد خواهید کرد . هر اسلحه برای سبک های مخصوصی از مبارزه کردن مناسب است ، پس شما باید دقت کنید تا بسته به مهارت و سبک بازی خود اسلحه و تجهیزات مناسب را انتخاب کنید . یکی از مواردی که به چالش برانگیزتر شدن بازی Arboria بسیار افزوده این است که در صورتی که در مبارزه ها شکست بخورید و شخصیت شما بمیرد ، باید آن مرحله را از ابتدا شروع کنید ، پس حسابی دقت کنید تا محبور نباشید یک مسیر را چند بار طی کنید . شما قرار است پس از موفقیت در ماموریت خود به یکی از مهم ترین مبارزهای قبیله ی خود تبدیل شوید ، مبارزی نجات دهنده که می تواند بر روی نسل بعدی مبارزان تاثیر زیادی بگذارد و به عنوان یک الگو برای آن ها معرفی شود . 
نام: Arboria
حجم فایل: 7.17 گیگابایت
شرکت سازنده: Dreamplant
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 6
نسخه: Early Access
آپدیت: Infested Depths
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - نقش آفرینی - فانتزی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: All in! Games
رمز فایل: www.download.ir

Arboria Infested Depths - Early Access

Arboria is a 3D rogue-lite, third-person action RPG. As a warrior, a Yotun, explore procedurally generated dungeons, use a variety of tools to overcome challenges, obliterate enemies using Symbiotic Weapons and mutate to become stronger. Become the Chosen One who will save the Yotunz Tribe from extinction. Leave the safety of your Refuge to venture through The Hole into the vast and ever-changing land of Durnar. The underground world is full of dangers, mysteries and the only way leads down.

لینک دانلود