تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار شبیه ساز اندروید ARChon v2.1.0

ARChon

یک نرم افزار شبیه ساز بوده که به شما اجازه میدهد برنامه ها و بازی های اندرویدی را در سیستم شخصی خود و با کمک گوگل کروم به راحتی اجرا کنید. همانطور که میدانید، اجرای برنامه ها و بازی های اندرویدی در صفحه ای بزرگ تر مانند تبلت و یا کامپیوتر شخصی یکی از دغدغه های کاربران است. همچنین در این زمینه برنامه های زیاد و محبوبی همانند بلواستک یا Memu وجود دارند، اما اگر با هر یک از این برنامه ها کار کرده باشید حتما به این موضوع پی برده اید که هر کدام مشکلات خاص خود را دارند. حال امروز میخواهیم

نرم افزار ARChon

را به شما معرفی کنیم. این برنامه مانند یک شبیه ساز عمل میکند اما در حقیقت شبیه ساز نیست! چراکه اساس کار با مبتنی بر گوگل کروم است. فقط کافی است برنامه یا بازی اندرویدی با فرمت apk را دریافت کرده و به سیستم خود منتقل کنید و آنرا با ARChon باز کنید تا بتوانید به کمک مرورگر کروم به راحتی و بدون هیچ گونه مشکلی از آنها استفاده کنید. در حقیقت این برنامه یک نوع افزونه برای گوگل کروم به حساب می آید و شما باید آنرا برروی گوگل کروم خود نصب کنید.
نام: ARChon
حجم فایل: 3 مگابایت
شرکت سازنده: Vladikoff
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.1.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

ARChon v2.1.0

ARChon (also known as ARChon Runtime for Chrome) is a versatile custom extension for Chrome or Chromium browser that can easily run Android apps straight on Windows PC and a wide variety of other supported platforms.

لینک دانلود