تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Ark of War v2.16.1 همراه با فایل دیتا

Ark of War The War of Universe

نام بازی اندروید در سبک استراتژی است که توسط استودیوی بازی سازی Seven Pirates برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی و منتشر شده است . با گسترش جمعیت زمین بیش از اندازه شلوغ می شود و همین بستری برای به وجود آمدن جنگ بین زمین و فرازمینی ها می شود . برای اتحاد با بازیکنان دیگر در سراسر جهان با یکدیگر گفت و گو کنید تجهیزات و منابع خود را با بازیکنان دیگر معامله کنید و به یک بازرگان فضایی تبدیل شوید . بر یک سیاره سلطه پیدا کنید و با استفاده از دیپلماسی و استراتژی های قدرتمند نظم را جهان خود برقرار کنید . ناو جنگی خود را برای حرکت به سمت میدان نبرد آماده کنید تجهیزات ناو جنگی خود را ارتقا دهید و قدرتمند تر از همیشه به میدان نبرد بروید . در کهکشان اختلافاتی بین قدرت ها ایجاد شده است اگر چه تمام اختلافات تحت نظارت دولت فدراسیون می باشد . شما و موجودات بیگانه باید ناو های جنگی خود را آماده کنید و با دولت فدراسیون مقابله کنید . هنگام حرکت ناو دشمنان خود را از بین ببرید و به سمت جلو حرکت کنید . وارد کشور خود شوید و با دیگر بازیکنان در سراسر جهان مبارزه کنید تا حاکم کل کهکشان شوید . اگر از علاقه مندان به بازی های استراتژی هستید بدون شک

بازی Ark of War

را امتحان کنید . اگر می خواهید به این بازی دسترسی داشته باشید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از آن را به صورت رایگان بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و برای ساعت ها سرگرم شوید .
نام: Ark of War
حجم فایل: 101 مگابایت
شرکت سازنده: Seven Pirates
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.16.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk-zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: استراتژی
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.0.3 و بالاتر

Ark of War - v2.16.1 + DATA

Enter your country's guild and vie with players from all over the globe to become the ruler of the universe! When you download the game now, you'll be one of the first to receive $10 in new player boosters while supplies last! I built, I sailed, I conquered! Join the battle NOW! With the expansion of the population, Earth is becoming increasingly crowded. The whole galaxy has turned into a new battlefield between human beings and extraterrestrial civilizations. Though governed by the Imperial Federation Government. The galaxy is still in the upheaval between various powers. On Planet Tekkman, you and alien creatures will operate your own space arks and create formidable fleets to confront against the Imperial Federation Government, fighting for living space and rebuilding the order.

لینک دانلود