تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Armed to the Gears نسخه Early Access

Armed to the Gears

بازی جدیدی در سبک اکشن استراتژیک دفاع از قلعه می باشد که هم اکنون به صورت دسترسی زود هنگام منتشر شده است . داستان بازی Armed to the Gears در آینده ای تاریک جریان دارد ، زمانی که ربات های مکانیکی و سایبورگ ها ظهور کرده اند و دنیا هر لحظه به سمت نابودی نزدیک تر می شود و یک رژیم دارای حکومت مطلق و دیکتاتوری با وعده ی برقراری عدالت واقعی بر تمام جهان مسلط شده است و میلیاردها نفر را به برگی گرفته است و به همین خاطر یک گروه مقاومت زیر زمینی شکل گرفته تا در مقابل این رژیم بجنگد و آن را شکست دهد و نهایتا بتواند دوباره آزادی را به دنیا و مردمان آن ببخشد . شما در این بازی در نقش یکی از ماهرترین مهندس ها قرار می گیرید که قادر به هک کردن ربات های پیچیده ی کلاس پیاده نظام هستید تا کنترل آن ها را به دست بگیرید و از آن ها برای مقابله با سازندگانشان استفاده کنید . حالا شما این ماموریت را دارید که تمام راکتورهای دشمن را فتح کرده و آن را ایمن کنید تا دوباره به دست دشمن نیفتد و همچنین در هر منطقه ای دشمن ها را سرکوب کنید . این عنوان یک تجربه ی استراتژیک اکشن کامل و پر محتوا است . دو حالت برای بازی در این عنوان وجود دارد ، یکی بخش کمپین که ماموریت در آن فتح مناطق و دفاع از آن ها است و یکی هم بخش دفاع که در آن باید از پایگاه خود دفاع کنید . همچنین یک بخش آموزشی نیز طراحی شده که شما را با هشت منطقه ی کمپین آشنا می کند . هر چه قدر که بیشتر دربازی پیشروی می کنید ، دشواری و پیچیدگی بازی افزایش می یابد و باید بیشتری بر روی حرکات خود دقت کنید .

بازی Armed to the Gears

همچنین شامل انواع اسلحه های مختلف مانند مسلسل ها ، لیزرها ، توپ های پلاسمایی و الکترونی ، نارنجک ها و موشک اندازها نیز می شود .
نام: Armed to the Gears
حجم فایل: 211 مگابایت
شرکت سازنده: Deonn Software ltd
تاریخ انتشار: 2018
امتیاز استیم: 7
نسخه: Early Access
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - استراتژیک - دفاع از قلعه
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Deonn Software ltd
رمز فایل: www.download.ir

Armed to the Gears - Early Access

Armed to the Gears combines real-time strategy and territory domination into a top-down shooter with mechs, cyborgs and complete destruction. In a dystopian future where a totalitarian regime, under the flag of the Ministry, dominates the whole world and enslaves billions, an underground resistance fights for freedom. You are regarded their most skilled engineer, who's able to hack into the Ministry's Infantry Class robots and control their weapons, turning these war machines against their makers.

لینک دانلود