دانلود مجموعه نرم افزاری Arturia FX Collection v1.0.1 نسخه ویندوز

Arturia FX

نام مجموعه نرم افزاری در زمینه ویرایش و ساخت فایل های موسیقی می باشد که به شما امکان می دهد تا بتوانید از افکت های نرم افزاری که توانایی الهام گرفتن از صنعت موسیقی و ترکیب ویژگی های آینده نگرانه را دارا می باشند استفاده نموده و و کیفیت صدای بسیار بالایی را در محیط کار خود و فایل های خروجی در اختیار داشته باشید.

نرم افزار Arturia FX

همچنین شما را قادر می سازد تا بتوانید کیفیت فایل موسیقی را خود را به وسیله استفاده از افکت های مختلف برای وظیفه های مختلف اضافه نموده و تا بتوانید از تجربیات بسیار و استفاده از 15 افکت بسیار خاص بتوانید به ضبط و ویرایش فایل های خود بپردازید. همچنین به لطف دارا بودن ویژگی هایی مانند ترکیب بهترین جلوه های تاریخچه ، پشتیانی از اجزا و کنسول های مختلف با ویژگی های بسیار مدرن و غیره… شما را قادر می سازد تا بتوانید همانند یک آهنگساز حرفه ای فایل های موسیقی را ضبط و ویرایش نمایید.

ویژگی های نرم افزار Arturia FX:

ترکیب بهترین جلوه های تاریخچه ، پشتیانی از اجزا و کنسول های مختلف با ویژگی های بسیار مدرن

مناسب برای آهنگسازی های بسیار حرفه ای

پشتیبانی از جزئیات بسیار بالا در زمان ضبط و پخش به لطف رابط کاربری قدرتمند

پشتیبانی از تعدادی افکت پیش فرض برای استفاده آسان تر

پشتیبانی از امکانات و ویژگی های جدید مناسب برای استودیو های مدرن

پشتیبانی از رابط کاربری با جزئیات ، زیبایی ، کیفیت بسیار بالا

پشتیبانی از 15 افکت بسیار حرفه ای و توانایی استفاده مستقیم در نرم افزارهای آهنگ سازی دیگر

نام: FX Collection
حجم فایل: 1.97 گیگابایت
شرکت سازنده: Arturia
ورژن: v1.0.1
آپدیت: 2020.5
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Arturia FX Collection v1.0.1

In inspiring array of software effects that combine music industry heritage with futuristic features, and unparalleled sound quality with intuitive workflow. Enhance your music with the perfect effect for every task.The result of decades of dedicated research, analysis, and modelling, these 15 superb effects will totally transform the way you record and mix your music. Combining history’s finest outboard effects, console components, and pedals with fresh, contemporary features and abilities, FX Collection is an essential tool for the modern producer.

لینک دانلود