دانلود بازی واقعیت مجازی AUDICA Rhythm Shooter v1.0 نسخه کرک شده Portable

AUDICA Rhythm Shooter

یک بازی واقعیت مجازی در سبک اکشن است که توسط استودیو بازی‌سازی Harmonix Music Systems, Inc توسعه‌یافته و منتشرشده است. Harmonix Music Systems, Inc یکی از استودیوهای باسابقه و محبوب درزمینهٔ بازی‌های واقعیت مجازی است و عناوین Rock Band و Dance Central نیز ساخته همین استودیو هستند. در

بازی AUDICA Rhythm Shooter

امتیاز حرف اول را می‌زند و هر کس که امتیاز بیشتری بتواند جمع‌آوری کند در رده‌های بالاتری از رده‌بندی جهانی که توسط سازندگان منتشر می‌شود قرار می‌گیرد. روال کار بدین‌صورت است که  به‌محض شروع بازی شروع به شلیک به سمت هدف‌های مشخص‌شده می‌کنید و تا زمانی که آلارم پایان مسابقه به صدا درآید به شلیک ادامه می‌دهید. هر چه تایمینگ (شلیک کردن در زمان درست و مناسب) و دقت شما در تیراندازی به اهداف بیشتر باشد امتیاز بیشتری دریافت خواهید کرد و امتیاز بیشتر نیز شما را به رده‌های بالاتر در لیست رده‌بندی خواهد برد. موفقیت در AUDICA Rhythm Shooter به احساسات و خصوصاً احساسات بصری وابستگی دارد و هر چه بهتر و سریع‌تر بتوانید اهداف را درک کنید و ببینید موفق‌تر خواهید بود. سخت‌ترین حالت بازی متخصص (expert) نام دارد که شدیداً دشوار است و دقت زیادی می‌طلبد. موسیقی زمینه و صداگذاری ها بازی کاملاً با زمینه و سبک بازی هماهنگ است به‌طوری‌که حتی تمرکز شما را در حین نبرد افزایش می‌دهد.
نام: AUDICA Rhythm Shooter
حجم فایل: 520 مگابایت
شرکت سازنده: Harmonix Music Systems, Inc
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v1.0
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - اول شخص
منتشر کننده: Harmonix Music Systems, Inc
رمز فایل: www.download.ir

AUDICA Rhythm Shooter - Portable

AUDICA™ is a VR Rhythm Shooter from Harmonix, the makers of Rock Band™ and Dance Central™. Armed with a pair of rhythm blasters, you shoot and smash targets to the beat of a soundtrack that features songs from some of the world’s most popular artists. The better your timing and accuracy, the better your score. The better your score, the higher your place on AUDICA’s Leaderboards.

لینک دانلود