تبلیغات
تبلیغات

دانلود پلاگین Audio Assault FreakQ 305 v2.0.1 – Mac/Win/Linux

Audio Assault FreakQ

یک پلاگین اکولایزر بدون لاین آنالوگ بوده که به شما اجازه میدهد تا بهترین میکس و مسترینگ را برای موسیقی های خود انجام دهید. تغییر فرکانس های ورودی و خروجی و ایجاد افکت های متنوع به موسیقی از ویژگی های کلیدی

پلاگین Audio Assault FreakQ

میباشد. علاقه مندان به میکس و مسترینگ میتوانند به راحتی از Audio Assault FreakQ استفاده کرده و انواعی از تغییرات را برروی موسیقی های خود اعمال کنند. پلاگین پیش رو دارای 5 باند پارامتریک EQ و 3 مدل اکولایزر مختلف میباشد که همین ویژگی باعث میشود تا شما بتوانید تنظیمات بسیار ریزی را وارد موسیقی خود کنید. وجود انواعی از فیلتر ها در این پلاگین باعث میشود تا کنترل موسیقی خود را به دست بگیرید. با استفاده از کنترل Scale میتوانید کیفیت بینظیر این پلاگین قدرتمند را به طور چشمگیری مشاهده کنید. از دیگر ویژگی های پلاگین انتشار آن برای هر سه سیستم عامل ویندوز، مکینتاش و لینوکس بوده که به تمامی کاربران اجازه استفاده را میدهد. پس اگر شما هم به دنبال یک پلاگین قدرتمند برای انجام حرفه ای ترین میکس ها هستید ما به شما این پلاگین فوق العاده را پیشنهاد میکنیم.

نام: Audio Assault FreakQ
حجم فایل: 50 مگابایت
شرکت سازنده: audio-assault
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.0.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: pkg-exe
پلتفرم: ویندوز-مک-لینوکس
رمز فایل: www.download.ir

Audio Assault FreakQ 305 v2.0.1 - Mac/Win/Linux

FreakQ is an analog inspired non-linear equalizer that embraces the power of your DAW while delivering the sheen and warmth of analog. Changing the gain on an EQ band adds harmonics to the signal. This feature makes FreakQ 305 a very powerful tool, using the “Scale” control can exaggerate the effects of FreakQ 305 quite dramatically.

لینک دانلود