تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر AVARIAvs نسخه کرک شده SKiDROW

AVARIAvs

یک بازی آنلاین استراتژیک ، ماجرایی و اکشن است که بازیکنان را در دو گروه سه نفره تقسیم می کند و مقابل هم قرار می دهد ، در طول نبرد نیز هر بازیکن مسئول انتخاب و نوع حملات خودش است و بعد از آن نتیجه آن را مشاهده می کند . نوع حملات و نوع استراتژیکی که هر شخص در گروه انتخاب می کند ، گروه را تحت تاثیر قرار می دهد پس بهتر است در انتخاب آنها نهایت دقت را انجام دهید . بدین صورت مبارزات ادامه پیدا می کند و تا جایی پیش می رود که سلامتی یک گروه به صفر برسد و تیم برنده اینگونه مشخص می شود . در بازی AVARIAvs بیش از 16 قهرمان وجود دارد که می توانید هر کدام را انتخاب کنید ، هر کدام از آنها نیز مجهز به 2 اسلحه نهایی هستند و با توجه به نوع اسلحه های معمولی و نوع لباس و زره و … می توانید قهرمانان بازی را به بیش از 2000 نوع تبدیل کنید به گونه ای که هیچ یک با هم شباهت نداشته باشند . به خاطر داشته باشید که ارتقای تجهیزات و اسلحه های قهرمانان به آخرین سطح می تواند باعث پیروزی شما در تمامی مبارزات شود . این بازی را می توانید به صورت آنلاین تجربه کنید و یا به صورت تقسیم صفحه نمایش آن را با دوستتان به اشتراک بگذارید . با هم یا علیه هم بازی کنید . انیمیشن های نهایی هر قهرمان به خوبی ساخته شده است تا شما را از بابت انجام این بازی راضی نگه دارد . حالت های

بازی AVARIAvs

بدین شرح است : مسابقات آنلاین 3 به 3 ، مسابقات خصوصی آنلاین تحت شبکه محلی ، مسابقات آفلاین و تقسیم صفحه نمایش ، مسابقات تک نفره تمرینی با ربات های درون بازی که می توانید هر کدام را به اختیار خودتان انتخاب کنید و از آن لذت ببرید .  
نام: AVARIAvs
حجم فایل: 1.16 گیگابایت
شرکت سازنده: Juncture Media
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 6
نسخه: SKiDROW
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - استراتژیک - نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Juncture Media
رمز فایل: www.download.ir

AVARIAvs - SKiDROW

In AVARIAvs, players select a party of 3 heroes to battle against an opponent’s party. During battle, opposing players choose their actions simultaneously and then witness the mayhem of their decisions. Combat rages on until one winner reigns victorious by decimating their opponent’s HP to zero.

لینک دانلود