تبلیغات
تبلیغات

معرفی بازی کامپیوتر AWAY The Survival Series

AWAY The Survival Series

یک بازی سوم شخص ماجرایی است که با الهام از مستندهای مربوط به طبیعت و حیوانات ساخته شده است و شما را به ماجراجویی‌هایی جذابی در عمق حیات‌وحش و زندگی حیوانات مختلف می‌برد. بازی AWAY The Survival Series در آینده‌ای نزدیک روایت می‌شود که بلایای طبیعی به دشمن و مشکل شماره یک طبیعت و انسان‌ها تبدیل شده‌اند و تقریباً تمامی گونه‌های جانوری و گیاهی بر لبه تیغه انقراض قرار دارند. شما در این بازی به عنوان حیوانی که برای زنده ماندن به نوبه‌ی خود در حال تلاش هست نقش‌آفرینی خواهید کرد. ماجرا از این قرار است که زمین در حال تجربه طوفان‌های سرسام‌آوری است که هر کدام به نوعی زمین را دچار دگرگونی می‌کنند. به خاطر این طوفان‌ها، باید به صورت مداوم سفر کرده و به دنبال سرزمین‌های امن‌تر بگردید. تنها دشمن شما طوفان‌های طبیعی نیست بلکه چرخه‌های جانوری و حیوانات درنده نیز می‌توانند برای شما مشکلات زیادی درست کنند. شخصیت اصلی بازی یک بادپر شکری است که حیوانی از تیره کیسه‌داران علف خوار است. این حیوان کوچک ظاهری شبیه به سنجاب دارد اما بسیار چابک‌تر و سریع‌تر است و می‌تواند از ارتفاعات بلند درخت‌ها به سایر ارتفاعات بپرد.

بازی AWAY The Survival Series

اکوسیستم‌های جانوری را به بهترین نحو ممکن شبیه‌سازی کرده است و در طی روند بازی با حشرات کوچک و حیوانات بسیار بزرگ و درنده روبه‌رو خواهید شد. یکی از ویژگی‌های کلیدی این عنوان ساندترک ها و صداگذاری حرفه‌ای آن است که بر تجربه دریافتی بازیکن تأثیر شایانی می‌گذارد. موسیقی زمینه این عنوان توسط یکی از معروف‌ترین هنرمندان عرصه موسیقی به نام Mike Raznick ساخته شده که در مستندها و پروژه‌های مهمی مانند مستند سیاه زمین 2 و Life nature به عنوان آهنگساز حضور داشته است.

..|| هنوز تاریخ انتشار دقیقی از سوی سازندگان اعلام نشده است ||..

نام: AWAY The Survival Series
شرکت سازنده: Breaking Walls
تاریخ انتشار: 2020
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
مناسب برای گروه سنی: 6+
منتشر کننده: Breaking Walls
رمز فایل: www.download.ir

AWAY The Survival Series

Set in a distant future, a series of natural disasters threatens the survival of every species on the planet. As you venture deeper into the wilderness, do you have what it takes to make it out alive?

لینک دانلود