دانلود بازی کامپیوتر Ayre نسخه کرک شده PLAZA

Ayre

یک بازی ماجراجویی جذاب است که شما را بر پشت یک اژدهای مخوف سوار کرده و به جهانی آزاد و به دور از هیاهو می‌برد. در این بازی کنترل اژدهایی غول‌پیکر را بر عهده گرفته و بر فراز سرزمینی جادویی پرواز خواهید کرد. پرواز آزاد همه‌ی ماجرا نیست بلکه می‌توانید در مسابقاتی که در بخش‌های مختلف برگزار می‌شود شرکت کرده و مهارت‌های آکروباتیک خود را به چالش بکشید. شخصیت اصلی بازی Ayre زن جوانی به نام آیری است که با اژدهای محبوبش زندگی می‌کند. اژدهای او تنها بازمانده از نسلی پر افتخار و متمدن به نام Skyriders است. آیرن سال‌های اخیر را در جست‌وجو برای یافتن خانه‌ی اجدادی اسکای رایدر ها سپری کرده و اکنون توانسته به سرنخ‌های مهمی برسد.

بازی Ayre

کاملاً جهان باز است و به شما این اجازه را می‌دهد تا از محیط زیبای بازی در هر زمانی لذت ببرید. گیم پلی بازی کاملاً بدون جنگ و خشونت است و بیشتر بر اکتشافات محیطی متمرکز است. با شرکت کردن در رقابت‌های آکروباتیک به شما این امکان داده شده تا تجهیزات و مهارت‌های اژدهای خود را ارتقا دهید. 
نام: Ayre
حجم فایل: 430 مگابایت
شرکت سازنده: Gordon Little
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Gordon Little
رمز فایل: www.download.ir

Ayre - PLAZA

Enjoy a relaxing flight as you listen to the wind whistle past you or test your skills with acrobatic sky races hidden throughout the lands. Discover the history of an ancient civilization or just watch the clouds float by.

لینک دانلود