دانلود فیلم آموزشی اپلیکیشن های منطقی اژور لیندا | Lynda – Azure Logic Apps

اپلیکیشن های منطقی اژور در جهان امروز کاربردهای زیادی دارند. آن‌ها ادغام سایر برنامه‌ها با هم یا ترکیب انواع داده، سیستم‌ها، برنامه‌های کاربردی سازمان (EAI) و ارتباط کسب‌وکارها را با یکدیگر تسهیل می‌کنند. اگرچه که بیشتر اژور را به سیستم‌های ابری می‌شناسیم اما پلتفرم انجام این فرآیندها تفاوت است و می‌توان از این اپلیکیشن‌ها در پلتفرم‌های ابری استفاده کرد یا به‌صورت Local یا حتی هر دو.

با دانلود فیلم آموزشی اپلیکیشن های منطقی اژور، مشاهده می‌کنید که استاد این دوره (Vishwas Lele) چطور برنامه های منطقی اژور را معرفی می‌کند، آموزش می‌دهد که چطور از این برنامه‌ها استفاده کنید، ایونت‌ها را در این قالب توضیح می‌دهد و نکات و ترفندهایی را تشریح می‌کند که در کار به آن‌ها برخورد می‌کنید.

علاوه بر این، او قدم‌به‌قدم در این فیلم آموزشی نحوه طراحی، توسعه و ساخت اپلیکیشن‌های منطقی را توضیح می‌دهد و نکته‌های کاربردی و مفیدی را طی آموزش‌ها به شما می‌گوید که از بین آن‌ها می‌توان به محدودیت‌های کانکشن‌ها و گردش‌های کاری یا همان Workflowها اشاره کرد. علاوه‌بر‌این، شما می‌‌توانید برای یادگیری مایکروسافت اژور، به مطلب دیگر وب‌سایت ما مراجعه نمایید.

چرا فیلم آموزشی اپلیکیشن های منطقی اژور لیندا را دانلود کنیم؟

آموختن کار با این نوع برنامه‌ها برای فعالان حوزه IT اهمیت زیادی دارد و طبق آمار مایکروسافت، سالانه ده‌ها هزار نفر به کاربران مایکروسافت اژور اضافه می‌شوند. این ابزار کاربردی، نسبت به رقبایش بهتر عمل می‌کند و از نظر پایگاه کاربری با AWS قابل مقایسه است. تکنولوژی‌های ابری مانند Azure نسبت به سایر موارد مشابه برای یادگیری ساده‌تر و کاربردی‌تر هستند.

سیستم اژور به شرکت‌ها در حوزه‌های تکنولوژی، برنامه‌نویسی، طراحی اپلیکیشن و غیره کمک می‌کند تا با بهره‌وری بهتری کار کنند و در هزینه‌ها صرفه‌جویی نمایند.

در فیلم آموزشی اپلیکیشن های منطقی اژور (Lynda – Azure Logic Apps)، مباحثی مطرح می‌شود، از جمله کاربرد برنامه های اژور، نحوه طراحی و توسعه این قبیل اپ‌ها، ساخت ایونت‌ها و نکات کاربردی.

نام: Azure Logic Apps
حجم فایل: 197 مگابایت
شرکت سازنده: Lynda
کیفیت: 720
زیرنویس: ندارد
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
مدت زمان پخش: 1 ساعت و 47 دقیقه
فرمت فایل: MP4
رمز فایل: www.download.ir
  • 0 replies

    ارسال نظر

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *