تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار فرهنگ لغت Babylon Pro NG v11.0.1.4

Babylon Pro NG

نرم افزاری کاربردی و پیشتاز در زمینه ترجمه و لغت می باشد. در حالی که نتایج فرهنگ لغت و ویکی پدیا را دریافت می کنید ، فقط با کلیک یک دکمه می توانید بلافاصله کلمات ، پاراگراف ها و کل اسناد را ترجمه کنید. به این متن ، متن به گفتار و تصحیح دستور زبان پیشرفته را اضافه کنید و شما یک ابزار ضروری برای کار ، مدرسه و خانه دارید. ویژگی Babylon Document Translation به شما امکان می دهد هر سند Microsoft Office را بارگذاری کنید ، و فایل به صورت خودکار در قالب اصلی خود ترجمه می شود! نیازی به اتلاف وقت برای کپی و جایگذاری یا اصلاح مجدد متن خود نیست. استفاده از این ویژگی راحت و آسان است. از بین بارگذاری سند خود در مترجم دسک تاپ خود با کلیک کردن روی برگه Document Translation یا انتخاب مستقیم سند خود از داخل برنامه انتخابی Microsoft Office با کلیک کردن روی دکمه Babylon Document Translation که در نوار منوی شما ظاهر می شود ، ترجمه کنید. متن کامل را با کلیک بر روی آن ، یا به سادگی کپی و جایگذاری آن در مترجم دسک تاپ خود ترجمه کنید. ابزار دسک تاپ شما بصورت بصری زبان متن درج شده شما را شناسایی می کند. تمام آنچه شما باید انجام دهید این است که زبان ترجمه مورد نظر خود را انتخاب کنید تا از نتایج ترجمه فوری و دقیق – بدون نیاز به تغییر صفحه ها – لذت ببرید. با کمک نرم افزار Babylon Pro NG می توانید روی هر چیزی از یک کلمه در مرورگر خود ، یک کلمه در یک PDF اسکن شده یا حتی یک تصویر کلیک کنید! برنامه  کلمه را تشخیص داده و آن را به زبانی که شما می خواهید ترجمه می کند ، همه با یک کلیک ماوس امکان پذیر می باشد.از ویژگی های مهم Babylon Pro NG میتوان به موارد زیر اشاره کرد: نتایج فوری، ترجمه های دقیق و دقت بالا،حفظ  قالب بندی سند ، باعث صرفه جویی در وقت و انرژی می شود، سازگار با همه برنامه های Office، به 35 زبان موجود است، نیازی به تغییر صفحه نیست، برای ترجمه از یک پاراگراف و حداکثر 5000 کاراکتر به قدرت ترجمه ماشینی دسترسی پیدا کنید، سند Microsoft Office (اکسل ، ورد ، پاورپوینت) را بارگذاری کرده و به زبان مورد نظر خود ترجمه کنید ، در حالی که قالب اصلی آن را حفظ کنید.

Overview of Babylon Pro NG 11 Features

 • Instant results
 • Accurate & precise translations
 • Preserves document formatting
 • Saves time and energy
 • Compatible with all Office applications
 • Available in 35 languages
 • No need to change screens
 • Translate terms and phrases into 77 languages!
 • Access the power of machine translation to translate from a single paragraph and up to 5,000 characters!
 • Upload any Microsoft Office document (Excel, Word, PowerPoint) and receive it translated into the language you desire, while keeping it’s original format!
 • Need to convert measurements, currencies or time units? everything is right here!
نام: Babylon Pro NG
شرکت سازنده: Babylon Software Ltd
ورژن: v11.0.1.4
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Babylon Pro NG v11.0.1.4

You can instantly translate words, paragraphs, and entire documents, while also receiving dictionary and Wikipedia results, with only the click of a button. Add to this, text to speech and advanced grammar correction and you have an indispensable tool for work, school, and home.The Babylon Document Translation feature allows you to upload any Microsoft Office document, and have the file automatically translated in its original format! No need to waste time copying and pasting or reformatting your text. This feature is convenient and easy to use. Choose between uploading your document to your desktop translator by clicking on the Document Translation tab, or directly translate your document from within your choice Microsoft Office application by clicking on the Babylon Document Translation button that appears in your menu bar.

لینک دانلود