تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر BalanCity Build v8.24

BalanCity یکی از بازی های سبک شبیه ساز و استراتژیک است که توسط کمپانی Fernando Cordoba طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Souvegames برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . BalanCity یکی از بازی های ساخت شهر / تعادل در فیزیک اشیا است . این نسخه در واقع نمونه دیگری از سری بازی های قدیمی و محبوب SimCity و Jenga است . شما در این بازی باید بلندترین ساختمان ها را بنا کنید . هرچه ار تفاع ساختمان شما بیشتر باشد ، ساکنان بیشتری در این خانه ها قرار خواهند گرفت و در این صورت امتیار بیشتری کسب خواهید نمود . امتیازات این اجازه را به شما می دهند تا علاوه بر ساخت ساختمان های مسکونی ، ساختمان هایی نظیر خوابگاه ها، ادارات، نیروگاه های برق، ایستگاه های قطار، فرودگاه ها، نقاط دیدنی و بسیاری موارد دیگر را در نقاط مختلف شهر بنا کنید .

سایر توضیحات : در کنار تمامی این موارد , همیشه حوادثی هستند که ممکن است کار شما را دچار مشکل کند . برای آنکه بازی طبیعی تر به نظر برسد یکسری بلایای طبیعی مانند آتش سوزی، زلزله و بارش شهاب سنگ در بازی وجود دارد . پس همیشه ساختمان های بلند به نفع شما نخواهد بود . ساخت ساختمان با شبیه سازی گرانش زمین ، ماموریت های مختلف برای رسیدن به هدف و منابع محدود ، ساخت مناطق دیدنی و جلوگیری از نابودی شهر تنها بخشی از ویژگی های این نسخه است همچنین این بازی برای تلفن های هوشمند در پایان سال 2016 یا در اوایل سال 2017 منتشر خواهد شد .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر BalanCity Build v8.24

 

مشخصات بازی BalanCity :

نام بازی : BalanCityپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Fernando Cordobaمنتشر کننده : Souvegamesسبک بازی : شبیه ساز و استراتژیکنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

BalanCity

لینک دانلود