تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر BARRIER X نسخه Portable

BARRIER X

سرعت و قدرت تمرکز شما را محک می زند . سریع ترین انسان ها هم به گرد پای شما در این بازی نمی رسند چرا که سرعت شما در این بازی بسیار بالا است . این بازی در واقع یک آزمایش نهایی برای واکنش و توانایی شما در درک همه اتفاقات در اطراف شما است و اینگونه می توانید خودتان را مورد آزمایش قرار دهید . قوانین حاکم بر بازی BARRIER X بسیار ساده است و می توان گفتن تنها یک قانون دارد و آن این است که به هیچ وجه قدم بر روی کاشی های قرمز نگذارید و همین ! بازی چالش های فراوانی دارد که علاوه بر دقت اینکه کجا قدم می گذارید باید دقت کنید که مورد اصابت شلیک گلوله های دشمنانتان نیز قرار نگیرید و بر عکس ، شما آنها را نابود کنید ، می توانید با سرعت زیادتان ، خودتان را به دشمنان شلیک کنید و نتیجه این کار از بین رفتن آنها است . ویژگی های اصلی

بازی BARRIER X

بدین شرح است : گیم پلی بسیار سریع که به وسیله آن می توانید محدودیت های انسانی خودتان را مورد ارزیابی قرار دهید و ببینید چقدر قدرت تمرکز دارید ، 7 مرحله که هر کدام ویژگی های منحصر به فردی دارند ، موسیقی لذت بخش که می توانید با ضرب آهنگ های آن خودتان را هماهنگ کنید تا بیشتر از پیش از آن لذت ببرید ، وجود تابلوی امتیازات آنلاین که با استفاده از آن می توانید بین خودتان و دیگر دوستان و بازیکنان این بازی رقابتی تنگاتنگ ایجاد کنید و همگی از این بازی لذت ببرید . 
نام: BARRIER X
حجم فایل: 29 مگابایت
شرکت سازنده: Noclip
تاریخ انتشار: 2016
امتیاز استیم: 9
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، آرکید ، موسیقی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: HypeTrain Digital
رمز فایل: www.download.ir

BARRIER X - Portable

Fast-paced is not even close to describing the speed of this game! This will be an ultimate test to your reaction and ability to perceive everything around you . Just follow these simple rules: Don’t stay on Red; Shoot your Enemies; Harness the speed .

لینک دانلود