تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Battle Cow Unleashed v0.6.10 همراه دیتا

Battle Cow Unleashed

نام بازی متفاوت و هیجانی که محبوبیت زیادی را در جهان کسب کرده است . شما در این بازی مزرعه دار یک گاو داری می باشید ولی نه یک گاور داری معمولی بلکه سری گاو های جنگجو همراه با سلاح های مختلف و به دنبال نبرد و ماجراجویی که همین موضوع بازی را بسیار جالب و خاص می کند . این بازی به صورت آنلاین بوده و شما با دیگر افراد در سراسر جهان باید بجنگید . جنگ جو های خود را بسازی ، برای آنها لباس انتخاب کنید و سلاح های مختلف را انتخاب کنید و سپس با استراتژی جنگی  خاص خود به جنگ با دیگر گاو داری ها رفته و از هیجان بی حد بازی لذت ببرید .

بازی Battle Cow Unleashed

می تواند ساعت های بسیاری شما را میخکوب خود کرده و از آن در نهایت هیجان لذت ببرید . شما با برنده شدن در جنگ ها امتیاز و سکه جمع خواهید کرد و سپس با استفاده از آنها در طول بازی می توانید آیتم ها مختلف و سلاح های قوی تری را در بازی خریداری کرده و سطح های خود را ارتقاء دهید .
نام: Battle Cow Unleashed
حجم فایل: 37+134 مگابایت
شرکت سازنده: Hashbyte Studio & Crowdler
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v0.6.10
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk-zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن - جنگی - استراتژیک
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

Battle Cow Unleashed - v0.6.10

This game started as a fun Father/Son project. Eric (the son) came home from school one day with drawings of a “Battle Cow” and its friends – complete with a story-line/fantasy of how the Battle Cow farm had been taken over by hostile enemy animals and the angry farmers. The Battle Cow now fights for the rights of her friends.

لینک دانلود